10 powodów dla których kobiety powinny palić zioło

1
kobiety a jaranie zioła
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Dziewczyny, czy jesteście fankami marihuany czy nie, oto kilka ważnych, naukowych powodów, dla których powinnyście pomyśleć o sięganiu po zioło. Szczególnie jako miłą i bezpieczną alternatywę dla alkoholu.

marihuana a odchudzanie

 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
  1. Pomaga kontrolować wagę

Trochę wbrew stereotypowi palacza, który po ziole rzuca się na fast foody i inne świństwa byle pozbyć się gastro, badania pokazują, że regularni palacze rzadziej niż inni są otyli czy zapadają na choroby takie jak cukrzyca. Odsetek otyłych wśród palących przynajmniej kilka razy w tygodniu jest aż o 1/3 niższy niż wśród stroniących od ganji. Nie musicie od razu zarzucać swojej diety, ale może warto wziąć kilka buchów przed śniadaniem?

bole menstruacyjne a marihuana

 

  1. Łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego

Jeśli istnieje na świecie coś, co skutecznie i bez skutków ubocznych pomoże na comiesięczne uczucie wykręcania wnętrzności, wzdęcia, bóle głowy i ogólny stan rozdrażnienia, to jest to właśnie THC. Aż dla 10% kobiet szczególnie cierpiących podczas PMS konopie okazują się być równie skuteczne co leki na receptę!

marihuana a sen

 

  1. Ułatwia zasypianie

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło ci się zapalić jointa i zasnąć przy nowym CSI doświadczyłaś tych właściwości konopi, które sprawiają, że może być ona świetnym środkiem nasennym. 63% kobiet (i „tylko” 54% mężczyzn) cierpiących na bezsenność deklaruje odczuwalną poprawę jakości snu po zapaleniu zioła.

seks po trawie

 

  1. Usprawnia życie seksualne

Internet oszalał po tym, jak okazało się, że marihuana działa jak afrodyzjak dla kobiet. Seksuolodzy twierdzą, że może to mieć związek z redukcją lęków, niepewności i pozbyciem się zahamowań, czyli wszystkim co zazwyczaj przeszkadza kobietom w osiągnięciu orgazmu. Dodatkowo, pogłębione doznania mogą być skutkiem zwolnienia tempa przez partnerów na haju, co pozwala na lepszy przepływ krwi do genitaliów oraz wzmagać napięcia i luzowanie mięśni.  Nie wspominając o tym, że joint po prostu zwiększa apetyt na seks.

marihuana a energia

 

  1. Właściwie dobrane pobudza do działania

Skąd w kobietach tyle energii do wykonywania miliona rzeczy jednocześnie? W poniedziałek rano zamiast 3 kaw przed wyjściem do pracy sięgnijcie po energetyzującą odmianę zioła, np. Jack Herrer. Nie barwi zębów i nie wypłukuje magnezu.

marihuana pomaga walczyc z rakiem piersi

 

  1. Może pomagać w walce z rakiem piersi

Według najnowszych badań, składniki konopi, kannabinoidy, znacznie spowalniają rozrost komórek nowotworowych raka piersi, znacznie utrudniając przerzuty na inne partie ciała.

marihuana wspomaga kreatywnosc

 

  1. Wzmaga kreatywność

Pisaliśmy już tutaj dlaczego zioło wzmaga kreatywność. To nie tajemnica, że najzdolniejsi pisarze, poeci, malarze i muzycy to wielbiciele zioła. Również kobiety. Przypadek?

marihuana i czas dla siebie

 

  1. Daje ci trochę czasu dla siebie samej

Jesteś żoną, matką, panią menedżer, kochanką, przyjaciółką i instruktorką fitness? Dzisiejsza kobieta jest pod stałym natłokiem obowiązków. Usiądź, wycisz telefon, włącz muzykę i zapal jointa a pozwoli ci to na kilka chwil zrelaksować się i pomyśleć o najważniejszym – o sobie.

marihuana a rownosci plci

 

  1. Paląc promujesz równouprawnienie

Koniec ze stereotypowym wizerunkiem faceta-palacza. W świecie social media coraz więcej kobiet przestaje się kryć z tym, że lubią czasem zajarać. Blanty są facetów i babek, dla wszystkich, bez wyjątku!

jarajace przyjaciolki

 

  1. Palenie zbliża ludzi do siebie

Wspólny joint z przyjaciółką czy partnerem to może być wręcz magiczne przeżycie. Wspólne chichoty, głębokie rozmowy czy uczuciowe momenty sprawiają, że zaczynacie nadawać na tych samych falach.

I pamiętajcie drogie Panie, Mary Jane przecież też jest kobietą, a kobiety muszą trzymać się razem!

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.