15 znanych „mamusiek” z zamiłowaniem do zioła

0
Znane jarające mamuśki
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer

Marihuana to kobieta. Nie na darmo nazywamy ją Mary Jane, a dodatkowo to właśnie żeńskie kwiaty są obiektem pożądania wielu miłośników zioła. Nie stronią więc od niej młode jak i dojrzałe kobiety. Oto lista 15 sławnych, spełnionych kobiet, które paliły lub palą gandzię.

Martha Stewart

 1. Martha Stewart

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Ta była modelka Chanel, obecnie matka, miłośniczka psów i królowa zrób-to-sam w jednym z wywiadów na pytanie czy potrafi skręcić jointa odpowiedziała bez wahania „Oczywiście, że tak”. Ona faktycznie potrafi wszystko.

Amy Poehler

2. Amy Poehler

Zawodowo aktorka komediowa, prywatnie matka dwójki chłopców. Nie tylko próbowała zioła, ale nawet była jurorem w jednej z edycji High Times Cannabis Cup!

Susan Sarandon

3. Susan Sarandon

Aktorka wielokrotnie wyrażała swoją opinię w sprawie legalizacji marihuany a osoby z jej otoczenia twierdzą, że sama czasem pali. Wzięła udział w 40. jubileuszu istnienia High Times. Twierdzi, że palenie jest mniej szkodliwe od picia: po ziole ludzie nie stają się złośliwi, nie biją żon i nie prowadzą aut jak szaleni. Marihuana zmienia świat na lepsze.Warto posłuchać słów kobiety, która wychowała trójkę dzieci i zagrała w ponad setce filmów.

Natalie Portman

4. Natalie Portman

Niewielu wie, że ta wszechstronna aktorka studiowała psychologię. W jednym z wywiadów Portman zdradza jeszcze jeden sekret przyznając, że podpalała zioło w czasach szkolnych. „Już nie palę, a szkoda. Zrobiłam się nudną, starszą panią, która chodzi spać przed 10.” Jeszcze nie wszystko stracone, podpowiadamy.

Madonna

5. Madonna

Co nowego możemy się jeszcze dowiedzieć o Madonnie? Pamiętacie słynny wywiad u Davida Lettermana, gdy w telewizji na żywo Madonna aż 13 razy użyła słowa na „f”? Artystka i matka 4 dzieci tłumaczyła potem w innym wywiadzie, że przyczyną jej nadmiernego rozluźnienia mógł być joint, którego wypaliła zaraz przed wejściem do studia.

Megan Fox

6. Megan Fox

Aktorka znana nie tylko z roli w „Transformersach”, ale również ze szczerych wywiadów. Zapytana o amerykańską wojnę z narkotykami odpowiada, że to wyłącznie propaganda. Przyznaje, że musi znosić wiele nieprzyjemności przez to, że otwarcie przyznaje się do palenia zioła. Deklaruje też, że w momencie legalizacji będzie pierwszą, która ustawi się w kolejce po swoje zapasy!

Barbara Streisand

7. Barbara Streisand

Możliwe, że ta słynna aktorka i piosenkarka bije wszystkie poprzedniczki na głowę. A to dlatego, że paliła zioło… na scenie, w obecności tysięcy osób, podczas jednego z koncertów.

Podoba ci się? Polub nas

Frances McDormand

 8. Frances McDormand

Aktorka znana z roli w „Fargo” w wywiadzie dla High Times wyraża swoją opinię o marihuanie rekreacyjnej i medycznej. Przekonuje, że dostęp do marihuany powinien być łatwiejszy i legalny – nie ze względu na ludzi takich jak ona – palaczy dla przyjemności i od święta, ale ze względu na pacjentów, dla których jest lekarstwem.

Alanis Morisette

 9. Alanis Morisette

Ta popularna szczególnie w latach 90-tych piosenkarka i autorka tekstów deklaruje w jednym z wywiadów, że palenie pomaga jej otworzyć umysł na wiele inspiracji, jakich dostarcza życie, a których normalnie często nie zauważa.

Sarah Palin

10. Sarah Palin

Amerykańska polityk, były gubernator Alaski przyznała kiedyś, że nie może „zaclintonić” i przyznać, że paliła, ale się nie zaciągała. W czasach ubiegania się o fotel wiceprezydenta USA wypowiedź tajemniczo zniknęła z mediów…

 Lily Allen

11. Lily Allen

W wydanej w 2010 biografii tej brytyjskiej piosenkarki, prywatnie żony i mamy dwójki dzieci, autorka przytacza słowa Allen. Ta, gdy była nastolatką, miała palić dużo zioła, trochę na przekór wścibskiej mamie. Znacie jej teledyski? Jej stroje mówią jedno – nadal pali…

Królowa Wiktoria

 12. Królowa Wiktoria

Ta najdłużej panująca królowa brytyjska, matka dziewięciorga dzieci (których ojcem był jej kuzyn!) regularnie zażywała konopie przepisywane przez lekarza.

Joan Rivers

 13. Joan Rivers

Ta artystka komediowa lubiła łamać zasady! W latach 60-tych wzbudzała wiele kontrowersji żartując z kwestii feministycznych, w tym aborcji oraz była pierwszą kobietą-gospodarzem nocnego talk-show. W jednym z odcinków reality TV „Joan and Melissa” widzimy upaloną Rivers i jej koleżankę. Zapytana, czy zrobiłaby to znów odpowiedziała żartobliwie, że nie, bo zioło wzmaga apetyt.

Melissa Etheridge

14. Melissa Etheridge

Ta amerykańska piosenkarka rockowa wydała oświadczenie – apel do gubernatora Nowego Jorku o legalizację konopi. Jako kobieta, która przeszła raka piersi miała okazję korzystać z właściwości marihuany medycznej. Teraz chce, by inni też mieli taką możliwość. Jak przyznaje “od dziewięciu lat korzystam z marihuany medycznej. Pomaga mi przezwyciężyć dolegliwości żołądkowo-jelitowe po chemioterapii. Dodatkowo, pomaga mi zasnąć. Plus, dobrze się po niej ogląda „Grę o Tron”.

Whoopi Goldberg

 15. Whoopi Goldberg

Ta znana na całym świecie aktorka jest też autorką felietonów do The Cannabist. W których przyznaje m.in., że palenie zioła zmniejsza uporczywe bóle głowy, jakie miewa często z powodu jaskry. „Nie szukam uczucia haju. Szukam ulgi”, deklaruje.

Źródło: Brittany Driver, The Cannabist