226 kilogramów zioła zablokowało drogę w USA w Światowym Dniu Marihuany!

0
Był to tak nietypowy wypadek drogowy, że aż chce się powiedzieć OK USA! Doszło do niego na jednej z dróg w amerykańskim stanie Missouri. W efekcie 226 kilogramów zioła wysypało się z ciężarówki na autostradę stanową. Co ciekawe do wypadku doszło 20 kwietnia czyli tak, jakby ktoś chciał uczcić hucznie Światowy Dzień Marihuany.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Był to tak nietypowy wypadek drogowy, że aż chce się powiedzieć OK USA! Doszło do niego na jednej z dróg w amerykańskim stanie Missouri. W efekcie 226 kilogramów zioła wysypało się z ciężarówki na autostradę stanową. Co ciekawe do wypadku doszło 20 kwietnia, czyli tak, jakby ktoś chciał uczcić hucznie Światowy Dzień Marihuany 🙂

Do tego nietypowego wypadku doszło wcześnie rano, 20 kwietnia w hrabstwie Callaway, w stanie Missouri, na autostradzie międzystanowej nr 70. Półciężarówka GMC Sierra, która próbowała ominąć rozbite na drodze auta, wjechała w tył dużej ciężarówki, a następnie uderzyła w pickupa. W rezultacie transportowany towar wysypał się na drogę i ją zablokował.

Jak wynika z informacji, które podali policjanci z Missouri, na drodze zalegało 226 kilogramów marihuany. Dwóch mężczyzn i kobieta, którzy przewozili zioło, trafili do szpitala, ale nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Niestety po opuszczeniu szpitala czekają ich kłopoty, ponieważ handel marihuaną w stanie Missouri jest uznawany za przestępstwo pierwszego stopnia.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://www.auto-swiat.pl

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja