Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Walki z wiatrakami ciąg dalszy. Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadać będą za udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli ponad 40 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych roślin to około 2 mln zł.

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci z komendy wojewódzkiej, na jednej z ulic na lubelskich Tatarach,  zatrzymali dwa samochody: Fiat Ducato i Renault Clio. Zatrzymanie pojazdów nie było przypadkowe. Z ustaleń policjantów wynikało, że w samochodach ma znajdować się marihuana. Zatrzy,ano dwóch mężczyzn w wieku 28 i 55 lat. W trakcie przeszukania samochodów znaleziono ponad 30 kg suszu konopi indyjskiej.

Dalsze działania policji doprowadziły do zlokalizowania trzeciego samochodu, w którym ujawniono kolejne 10 kg marihuany. Łącznie zabezpieczone 40 kg konopi indyjskiej oszacowano na wartość około 2 mln zł. 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

To Państwo tworzy przestępców.

28-latek i 55-latek zostali już doprowadzeni do Prokuratury Okręgowej w Lublinie, gdzie usłyszeli zarzuty uczestniczenia w obrocie znaczną ilością środków odurzających i przebywają w tymczasowym areszcie na okres 3 miesięcy. 28-latek karany był w przeszłości za udział w bójce. Z kolei 55 latek był wielokrotnie karany m.in za. kradzieże z włamaniem, rozboje, wymuszenia rozbójnicze czy oszustwa. Policjanci z KWP w Lublinie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadać będą za udział w obrocie znacznych ilości środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli ponad 40 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych roślin to około 2 mln zł.

Dopóki prawo narkotykowe w Polsce nie zostanie znormalizowane a marihuana nie będzie zdekryminalizowana, Państwo będzie napełniać kieszenie takim przestępcom jak zatrzymani mężczyźni. A mogli to być poczciw dobrze zarabiającyi rolnicy, zasilający budżet Państwa.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. 55-latek będzie odpowiadał w warunkach powrotu do przestępstwa.

 

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja