5 najbardziej odjechanych prób nielegalnej uprawy zioła

1
nietypowe miejsca plantacji konopi
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Uprawa marihuany w większości miejsc na świecie wciąż jest nielegalna. Ale skoro jest też najczęściej poszukiwaną nielegalną substancją, ktoś musi wymyślić jak i gdzie ją hodować. A na wyobraźnię ludzi w potrzebie zawsze można liczyć. Przedstawiamy wam najbardziej zwariowane pomysły na nielegalną hodowlę. Uwaga, nie próbujcie tego w domu! 🙂

Belllingen uprawa konopi

 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Miejsce 5: Uprawa przed gmachem sądu

Australia. Policja w Nowej Południowej Walii przecierała oczy ze zdumienia gdy odkryła rośliny konopi rosnące w ogródku przed samym budynkiem lokalnego sądu w Bellingen. Sprawę uznano za głupi żarto choć kto wie, może ktoś faktycznie próbował szczęścia? Ponoć najciemniej pod latarnią.

uprawa marihuany a psy

 

Miejsce 4: Hodowla marihuany drzwi w drzwi z policyjną psiarnią

Austria. Pewien 24-letni mieszkaniec Wiednia myślał, że znalazł świetne, ustronne miejsce na uprawę ponad 700 roślin konopi. Szybko uświadomił sobie jednak, że jego przybytek znajduje się zaraz koło miejsca, gdzie mieszkają psy policyjne.

Psy zdołały wytropić nielegalną uprawę nawet bez wychodzenia z domu. Cóż pomysł dobry ale ktoś tu nie odrobił zadania domowego…

uprawa konopi przy drodze

 

Miejsce 3: Przydrożny zielnik

Pewien śmiałek z Grecji wpadł na to, że może wykorzystać państwową ziemię i rządowy system nawadniający dla swojej plantacji zioła. Zasadził rząd 42 roślin wzdłuż autostrady o dużym natężeniu ruchu, dokładnie w miejscu, które rząd już wcześniej przeznaczył na znacznych rozmiarów pas zieleni. Dorzucił po prostu swoje nietypowe rośliny, wykorzystując istniejący tam system nawadniania. Niestety, w miarę jak rośliny rosły stały się widoczne dla podróżujących autostradą, którzy zaalarmowali policję.

Podoba ci się? Polub nas


Miejsce 2: Plantacja w szkolnym autobusie zakopanym pod
ziemią

USA. Para nieprzeciętnie zdeterminowanych hodowców z Karoliny Północnej wykopała ogromny dół w swoim ogrodzie, do którego jakimś cudem wciągnęła stary niesprawny szkolny autobus. Całość zasypali i postawili na tym miejscu garaż, z którego sekretnym przejściem można było dostać się do wnętrza autobusu.

Plantację składającą się z ok. 60 dorosłych krzewów odkrył pies policyjny wprowadzony na teren po tym, gdy małżeństwo wydał jeden z zatrzymanych powiązanych z nimi dealerów.

Więcej szczegółów w materiale video:

Miejsce 1: Zioło w basenie

USA. Grupa hodowców w Miami postanowiła przykryć ogrodowy basen ogromną płytą betonową, która miała sprawić że dla sąsiadów całość będzie wyglądała jak poszerzony podjazd. Następnie wykopali tunel prowadzący z sypialni domu aż do dna basenu, gdzie ulokowali wszystko, co potrzebne do profesjonalnej plantacji. Jednak uwadze sąsiadów nie uszły samochody podjeżdżające pod dom pod osłoną nocy. Podejrzewali, że w sąsiedztwie ktoś dealuje. Policja wzięła hodowców pod lupę wkrótce odkrywając ich basenowy sekret.

Zobacz, jak pomysłowi mieszkańcy Miami ukryli swoją plantację:

https://www.youtube.com/watch?v=PRQFfVXCxIk

Źródło: Chuck Ludley, greenrushdaily.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.