Alpiniści znajdują rozbity samolot, a w nim… 6 ton zioła.

1
znalezli samolot z marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Chcecie wiedzieć co stanie się, gdy wypalicie cudem znalezione zioło? Obejrzyjcie ten klip. To filmik ukazujący historię samolotu, który rozbił się w Parku Narodowym Yosemite (Kalifornia, USA) w 1977 r.  Samolot leciał z Kolumbii z sześcioma tonami najlepszej marihuany na pokładzie. Lokalni alpiniści szybko podchwycili temat wierząc, że oto znaleźli się u wrót gandziowego nieba…

rozbity samolot z marihuana
Wystający fragment wraku samolotu

Grupa alpinistów dobrała się do wraku z piłami mechanicznymi i odnaleźli worki po brzegi wypełnione ziołem. Rozpoczęła się regularna impreza. Szybko okazało się jednak, że marihuana jest przesiąknięta benzyną z rozbitego samolotu… niektórzy stracili brwi próbując zapalić takiego „wybuchowego” skręta! Grupa postanowiła pozbyć się zioła sprzedając je na ulicach Los Angeles i dorobiła się niezłej kasy.


Klip to tylko fragment filmu, który opowiada o alpinistach z Yosemite w latach 70-tych – ludziach, o nietuzinkowym hobby i alternatywnym stylu życia, żyjących gdzieś na obrzeżach społeczeństwa, organizujących szalone imprezy, a jednocześnie atakujących najwyższe szczyty świata. Całość możecie obejrzeć na Vimeo.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: Nina Zietman, MPORA

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.