Antoni K. usłyszał wyrok za prowadzenie auta pod wpływem zioła

0
Dziś stanął przed Sądem Rejonowym Warszawa-Wola, wygłosił mowę i usłyszał wyrok. Popularny aktor - Antoni K. został skazany za prowadzenie samochodu pow wpływem marihuany.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Dziś stanął przed Sądem Rejonowym Warszawa-Wola, wygłosił mowę i usłyszał wyrok. Popularny aktor – Antoni K. odpowiadał za prowadzenie samochodu pod wpływem marihuany.

Przypomnijmy, Antoni K. został zatrzymany w połowie lutego zeszłego roku za prowadzenie samochodu por wpływem substancji psychoaktywnych. Na początku października zeszłego roku ruszył proces w tej sprawie. Pisaliśmy na ten temat wielokrotnie i jeden z artykułów przeczytacie TUTAJ.

Podczas rozprawy Antoni K. tłumaczył, że stosuje leczniczą marihuanę, a jego zatrzymanie nie wynikało z ewentualnych nieprawidłowości związanych z jego jazdą samochodem, a anonimowego donosu. Osoba, która miała złożyć donos miała wykorzystać fakt o leczeniu skazanego i oskarżyć go o prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

Sąd zadecydował…

Warszawski sąd zadecydował, że Antoni K. będzie musiał odbywać prace społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie przez okres roku.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Został też zobowiązany do zapłaty siedmiu tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i pokrycie kosztów sądowych. Sąd zakazał mu także prowadzić wszelkich pojazdów na czas trzech lat. Wyrok jest nieprawomocny.

Źródło: https://www.rp.pl/ Foto: Facebook
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja