Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To było pudełko pełne niespodzianek. Przygotowała je dla swoich uczniów Victoria Farish Weiss – 27-letnia nauczycielka szkoły podstawowej w Lexington, w Południowej Karolinie. Okazało się, że spośród wielu łakoci przygotowanych w tym pudełku jedna z uczennic wylosowała opakowanie żelków z konopiami indyjskimi.

27 letnia nauczycielka trafiła w efekcie do aresztu. Jak wynika ze przeprowadzonego śledztwa przyniosła do swojej klasy torbę łakoci, z której uczniowie mogli się częstować. Jedna z uczennic chwyciła torbę z napisem „Stoney Patch Kids”, myśląc, że to popularne żelki Sour Patch Kids.

– Victoria Farish Weiss  zabrał paczkę artykułów spożywczych uczennic i kazała jej wybrać z pudełka coś innego – powiedział  Jay Koon – szeryf hrabstwa Lexington.

Uczennica jednak z pudełka po raz kolejny wylosowała inną paczkę łakoci, również z dodatkiem marihuany. Tym razem uczennica poszła z nagrodą do świetlicy i poprosiła inną nauczycielkę, żeby pomogła jej żelki otworzyć. Nauczycielka zorientowała się, że to konopne żelki. Jak informują policjanci z hrabstwa Lexington, żaden z uczniów nie jadł konopnych łakoci.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://news.yahoo.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja