Babcia uprawiała 41 krzewów konopi na użytek zdrowotny

0
72 letnia mieszkanka gminy Krynice (woj. lubelskie) w specjalnym tunelu ogrodowym hodowała 41 krzewów konopi indyjskich. Niestety jej plantacja została odkryta przez policjantów. Nie pomogły tłumaczenia babci, że konopie uprawiała na własny użytek - do celów leczniczych.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

72 letnia mieszkanka gminy Krynice (woj. lubelskie) w specjalnym tunelu ogrodowym hodowała 41 krzewów konopi indyjskich. Niestety jej plantacja została odkryta przez policjantów. Nie pomogły tłumaczenia babci, że konopie uprawiała na własny użytek – do celów leczniczych.

Konopie posadzone w tunelu ogrodowym rosły w sielankowym otoczeniu krzewów pomidorowych i malinowych. Niektóre z posadzonych krzaków marihuany miały już ponad metr wysokości. Policjanci, którzy wjechali na posesję nie chcieli słuchać tłumaczeń 72 latki.

Lecznicze okłady z konopi

Babcia płakała i tłumaczyła, że rośliny uprawiała na własny użytek i przykładała je w bolące miejsca. Stwierdziła, że okłady z zioła miały piorunująco leczniczy efekt.

Jak wynika z informacji policjantów, babcia była już karana w przeszłości za przestępstwa akcyzowe. Teraz odpowie za uprawę konopi włóknistych. Grożą jej nawet 3 lata za kratkami.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://tvn24.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja