Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

USA jest najpotężniejszą gospodarką na świecie. Nie dziwi, więc fakt, że legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych doprowadziła do rozwoju jednego z najpotężniejszych przemysłów konopnych na świecie. Na marihuanie można zarabiać miliony a Michael Straumietis, dla przyjaciół Big Mike, jest tego najlepszym przykładem.

Big Mike założył swoją firmę w wieku 19 lat. Po namowie przyjaciół, po czterech latach działalności, zdecydował się na produkcję wyłącznie nawozów do uprawy konopi. Była to bardzo dobra decyzja.

big mike milioner król instagrama Advanced Nutrients marihuanaJednak, niedługo po tym fakcie, Mike zdecydował się zaryzykować. Sprzedał swoja firmę a pieniądze ze sprzedaży zainwestował w kilka, wielkich nielegalnych plantacji marihuany.

Nie musiał długo czekać, a marihuana została zalegalizowana. Dziś Advanced Nutrients zarabia ok. 50 milionów dolarów rocznie.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Obecnie milioner jest kandydatem do miana „króla Instagramu”, gdzie promuje siebie oraz swoją firmę. A w jaki sposób promuje? Zdjęcia z imprez, seksowne kobiety, prywatne samoloty…
Z resztą zobaczcie sami jak można żyć, prowadząc legalny biznes w konopnej branży:

Kliknij obrazek aby powiększyć

Marihuana i Seks? Nie ma lepszego połączenia – poczytaj tutaj

Źródło: ”rebelianci.org”

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja