Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

21 letni raper Filip J. został zatrzymany za posiadanie marihuany. Brat byłego zastępcy Zbigniewa Ziobry, a w tej chwili europosła Solidarnej Polski pokazał, że w bardziej banalny sposób chyba już się nie da wpaść z konopiami. Policjanci zatrzymali brata Patryka Jakiego gdy przechodził wraz z kolegą w niedozwolonym miejscu przez jedną z warszawskich ulic!

U 21 letniego rapera mundurowi znaleźli marihuanę. Pojechali z nim do jego mieszkania, w którym ujawnili jeszcze ok. 6,5 grama konopnego suszu oraz 0,3 grama haszyszu. Filip J. usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Przyznał się do winy i został zwolniony do domu. Całe zdarzenie skwitował swoim postem na FB:

Co na to Brat?

Filu – bo to jego pseudonim artystyczny, lubi się również chwalić swoimi drogimi ubraniami na Facebook’u czy Kalifornijskim ziołem na przeróżnych grupkach tematycznych.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Młodociany raper słynie ze śpiewania o marihuanie i nie od dziś chluby Patrykowi Jakiemu, który od lat jest na świeczniku Prawa i Sprawiedliwości nie przynosi. Tym razem jednak Filip J. swojemu bratu zrobił niezły przypał. Tym bardziej, że Patryk Jaki był i jest przeciwnikiem legalizacji marihuany.

Sprawę zatrzymania brata europoseł skomentował na łamach dziennika Fakt. Mam z nim niewielki kontakt. Mój brat jest dorosły i bierze odpowiedzialność za to co robi. Został potraktowany jak każdy. Nie popieram nawet małej ilości marihuany, którą miał mieć przy sobie. Nawet jeśli wiem, że w wielu państwach to nie jest karane. Jedyne odstępstwo powinno dotyczyć celów medycznych – skwitował Patryk Jaki.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja