Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To jedna z najpopularniejszych i mocniejszych odmian marihuany, wielokrotnie doceniania i nagradzana. Jest popularna szczególnie nad Wisłą i została wypromowana poprzez teksty polskich raperów. Więcej o cytrynowej odmianie Super Lemon Haze dowiecie się z tego artykułu.

Geneza odmiany

Super Lemon Haze pochodzi z banku Green House Seeds Company. Jest to skrzyżowanie żeńskiej rośliny Super Silver Haze, która wygrała 3 High Times Cannabis Cup pod rząd – w 1997, 1998 i w 1999 roku, z klonem Lemon Skunk z Las Vegas, którego Arjan zdobył dzięki hodowcy o pseudonimie The Lemon Man.

To przede wszystkim w 70% Sativa i 30% Indicą, co zapewnia jej świetne działanie. Super Lemon Haze szybko zaczął zdobywać nagrody na Cannabis Cup i równie szybko podbił serca growerów oraz użytkowników.

Uprawa i działanie Super Lemon Haze

To łatwa w uprawie odmiana konopi, jednak zabierając się za jej hodowlę warto mieć na względzie to, że Super Lemon Haze to w 70% jest Sativą, co sprawia, że odmiana ta rośnie dość spora.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Odmiana nie nadaje się do uprawy w małym growboxie. Poza tym jej okres kwitnienia nie należy do najkrótszych, co sprawia że nie nadaje się ona jako odmiana dla tych, którzy chcą szybko uzyskać plon.

Okres kwitnie trwa około dziesięciu tygodni, jednak zdarzają się fenotypy potrzebujące nieco więcej czasu. Poza tym, to świetna roślina dająca duży plon o wysokiej jakości. Indoor można spodziewać się zbiorów nawet do 600g/m2 o ile tylko zapewnimy jej dogodne warunki.

Super Lemon Haze to nie tylko świetna odmiana rekreacyjnej marihuany, ale także medycznej. Pozwala w walce ze stresem, przemęczeniem i niepokojem. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że jest odmianą bardzo mocną i u niedoświadczonych palaczy w większych ilościach może wywołać paranoję lub uczucie niepokoju.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja