Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Pośród wielu popularnych odmian marihuany takich jak między innymi Amnesia czy Haze jest również Skunk. W artykule dowiecie się więcej o historii oraz powstaniu tej legendarnej odmiany, pochodzącej zza Oceanu.

Rozwój i warunki uprawy nasion marihuany Skunk #1

Po pierwszej dekadzie uprawy Skunk przyszedł czas na jej holenderski rozkwit. Sam „Skunkman” po wyjściu z więzienia przeprowadził się z Kalifornii do Amsterdamu. W kraju tulipanów wylądował z kilogramem nasion, gdzie rozpoczął przygodę z uprawą Cultivator’s Choice.

Od tego momentu holenderscy hodowcy zaczęli wykorzystywać wyjątkową odmianę Skunk#1 i tworzyć coraz to bardziej wymyślne hybrydy. Partię nasion Sama w efekcie kupił Nevil Schoenmakers z The Seed Bank, który przekształcił się później w Sensi Seeds. Zresztą ten ostatni sprzedawany jest jako oryginalna odmiana Sama, chociaż trudno już w tej chwili ocenić czy to prawda.

W tej chwili Skunk#1 to jedna z najlepszych odmian na rynku, niezależnie od tego czy będzie uprawiana w gorącym słońcu Kalifornii czy też w amsterdamskiej szklarni. Rośliny mają to do siebie, że łatwo się dostosowują do środowiska. Poza tym potrafią dać obfite plony dosłownie w kilka tygodni i to o bardzo intensywnym zapachu.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Działanie Skunk #1 i najbardziej popularne hybrydy

Topy Skunk wyróżniają się tym, że są naprawdę ciężkie i duże. Ich działanie wywołuje euforię, którą odczuwa się długotrwale. Dodatkowo Skunk wywołuje pozytywne i subtelne efekty fizyczne. To wszystko sprawia, że mamy do czynienia z bardzo optymalną odmianą, która nadaje się do użytku dziennego i nocnego.

Skunk poza tym przyciąga do siebie swoim wyjątkowym i intensywnym aromatem. Niezależenie od tego, czy jest palony, czy też waporyzowany potrafi wypełnić niemal całe pomieszczenie egzotycznym aromatem słodkich cytrusów.

Popularność kultowej odmiany Skunk#1 przyniosła naprawdę wiele hybryd pochodzących z tego, co udało się wyhodować legendarnemu „Samowi Skunkman”. Warto tu wymienić takie jak:

    • Super Skunk
    • EarlySkunk
    • Jack Herer
    • Northern Lights
    • OG Skunk
    • Lemon Skunk

To oczywiście tylko niektóre, bo jest o wiele, wiele więcej… Warto podjąć temat tej kultowej odmiany, której amerykańsko-holenderska historia to już okrągłe pół wieku!

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja