Darmowe jointy na zaprzysiężeniu Donalda Trumpa

2
zaprzysiezenie Trumpa trawa
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Aż kilka tysięcy darmowych jointów powędruje w ręce mieszkańców amerykańskiej stolicy w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta USA Donalda Trumpa. Twórcami inicjatywy są aktywiści na rzecz legalizacji marihuany.

20 stycznia, czyli w dniu gdy Trump oficjalnie obejmie przywództwo nad światowym mocarstwem, od 8 rano aktywiści będą rozdawać jointy, których na tę okazję przygotowano ni mniej ni więcej jak 4200. Planowane palenie gratisów ma rozpocząć się dokładnie w 4. minucie 20 sekundzie wystąpienia nowo zaprzysiężonego prezydenta. Inicjatywa jest w pełni legalna, dopóki rozdający i palacze znajdują się da terenie miasta Waszyngton.

darmowe jointy na zaprzysiężeniu Trumpa

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Grupa chce w ten sposób zwrócić uwagę rządu federalnego na kwestię legalizacji marihuany, która zgodnie z prawem federalnym i mimo zmian w prawie w poszczególnych stanach pozostaje nielegalna. Kandydat na nowego Prokuratora Generalnego nieraz wypowiadał się stanowczo przeciwko legalizacji, co wzbudza zaniepokojenie wśród aktywistów, chorych i sympatyków marihuany.

Źródło: hightimes.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

2 KOMENTARZE

Comments are closed.