Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

To prawdziwy superbohater na miarę czasów, w których panuje epidemia koronawirusa. Zamaskowany, krąży po Manchesterze i rozdaje mieszkańcom miasta papier toaletowy, środki do dezynfekcji, wodę oraz marihuanę.

To jeden z aktywistów grupy Outlaw, która już w zeszłym roku zasłynęła w Manchesterze z rozdawania darmowej marihuany. Dobroczyńcy znaleźli się wówczas na pierwszych stronach brytyjskich gazet.

Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że zamaskowany mężczyzna rozdaje w tej chwili najbardziej potrzebne w obliczu epidemii produkty oraz marihuanę. Mieszkańcom miasta przekazał już konopie indyjskie o wartości 800 funtów!

„W tym tygodniu rozdaliśmy ponad 300 paczek papieru toaletowego, cztery uncje marihuany, setki małych płynów do dezynfekcji i sześć zgrzewek butelkowanej wody” – napisali w oświadczeniu aktywiści w grupy Outlaw.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W rytmie piosenki Don’t worry, be happy…

Ulicami Manchesteru jeździ powoli furgonetka. To z niej zamaskowany aktywista wyciąga kolejne produkty, w tym marihuanę i przekazuje je mieszkańcom. Wszystko dzieje się przy dźwiękach piosenki Bobby McFerinn’a „Don’t worry, be happy”.

Na filmie można zobaczyć mężczyznę ładującego do furgonetki produkty niezbędne w czasach pandemii. Z kolei na samej furgonetce można przeczytać napis „Darmowy niezbędnik na izolację. Papier toaletowy – odkażacz – woda butelkowana. Mini młynki, Pre Rollsy – konopie”.

„Od starych do młodych, dla bezbronnych i niepełnosprawnych lub ludzi, którzy są po prostu zioła” – stwierdził zamaskowany mężczyzna z grupy Outlaw.

Czy konopie w dobie koronawirusa mogą pomóc?

O zamaskowanym aktywiście z grupy Outlaw mówił też w WeedWeek Mops. Koniecznie obejrzyjcie wideo.

Nasuwa się jednak pytanie, czy w dobie koronawirusa konopie mogą pomóc, czy też bardziej zaszkodzić i narazić ich użytkowników na zakażenie COVID-19. Jak wynika z informacji, które przekazał portal Leafly, nie ma na razie badań dotyczących konopi indyjskich i koronawirusa.

Oczywiście trzeba unikać wspólnego używania marihuany i korzystania z tych samych akcesoriów do palenia. W USA przychodnie, które leczą marihuaną medyczną są otwarte mimo rozprzestrzeniającej się epidemii. Powód? Uznano, że są one istotnym elementem opieki medycznej.

Darmowe zioło w parku

To nie pierwszy raz kiedy Outlawz rozdają marihuanę w Wielkiej Brytanii. W ubiegłym roku postawili spory szyld w parku w Manchesterze z napisem DARMOWA MARIHUANA. Ekipa rozdawała darmowe pakunki z ziołem. Temat ten poruszył Mops w WeedWeek, który został usunięty z serwisu Youtube. Na szczęście jest kanał zapasowy:)

Źródło: www.vice.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja