Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Nasz polski producent systemów do uprawy wypuścił na rynek bardzo innowacyjne i budżetowe produkty. Smart grow – nowy asortyment firmy FLO GROW.

GLO gro Cabinet

Steruj uprawą przez WiFi

Każdy system to nowe podejście do tematu. FLOGROW to bardzo prosty i innowacyjny pomysł definiujący inne spojrzenie na uprawę indoor. Pomysł na połączenie filtra węglowego, modułu sterującego wifi, oraz wentylatora wylotowego to przyszłość w home growingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy w szybki i prosty sposób podłączyć przewody oraz samemu wymienić węgiel w filtrze.

Stwórz swój własny FLO Cabinet!

Systemy FLO są bardzo łatwe w podłączeniu swoich narzędzi do uprawy. Są otwarte dla każdego majsterkowicza, który lubi rozbudować swój setup indoor grow. Ciekawym pomysłem są idealnie dopasowane zestawy do powierzchni uprawowej, dzięki czemu klienci nie muszą samemu dobierać komponentów, lampy są idealnie dopasowane do powierzchni a komponenty są z najwyższej półki.

Samsung do uprawy marihuany?

Do oferty doszły własnej produkcji lampy oparte na ledach Citizen oraz Samsung. Jak każdy wie są one najwyżej notowane w rankingach wydajności światła do uprawy. Również znajdziemy ciekawe rozwiązanie do dużych powierzchni. Lampy typu BAR można dowolnie konfigurować. Możemy dokupować pojedyncze listwy i budować sobie lampę samemu. Jednym z ciekawszych rozwiązań to FLOGROW MODULE czyli zintegrowany narzędzie dzięki któremu możemy adoptować naszą szafke w growbox. To ciekawa opcja również dla tych którzy posiadają już swoje szafy czy namioty.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Proste rozwiązania są najlepsze.

Produkty FLO są lekkie i kompaktowe, mało awaryjne. Praktycznie samemu możemy je wzbogacać lub serwisować. Są idealnym rozwiązaniem zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Całkowitą innowacją są siatki rozkrzaczające wykonane ze sztywnych drutów stalowych malowanych proszkowo. Są one o wiele lepsze niż tradycyjne siatki wykonane z materiału i gumy. Do całych plusów systemu można zaliczyć wentylatory mieszające które są bardzo ciche i nie odstają zbytnio od rogu naszego growboxa. Są tak zaprojektowane żeby nie zasłaniać całej powierzchni uprawowej. Jakość pracy w środowisku FLOGROW to przyjemna przygoda dla growera.

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja