Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

W najbliższy czwartek zostanie ogłoszony wyrok w sprawie wiceprezesa Wolnych Konopi Jakuba Gajewskiego oraz rodziców prezesa WK, Andrzeja Dołeckiego. Zostali oskarżeni o wewnątrzwspólnotowy przemyt substancji psychoaktywnych w postaci żywicy konopi innej niż włókniste. Lek był sprowadzony w celu ratowania życia.

„Jeżeli interesuje cię los ludzi represjonowanych przez niesprawiedliwy system sprawiedliwości możesz tego dnia i o tej godzinie przyjść i nas wesprzeć.”  – apeluje Jakub Gajewski na swoim Facebookowym profilu. Już w ten czwartek o godzinie 13:30 w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze zostanie ogłoszony wyrok w ich sprawie.

Przypomnijmy, że wiceprezes Wolnych Konopi został zatrzymany za przemyt oleju z marihuany w roku 2015 o czym pisaliśmy tutaj. Olej RSO miał posłużyć jako środek leczniczy dla chorego na nowotwór taty.

Apelujemy do wszystkich osób, które chcą normalizacji polityki narkotykowej w Polsce i przekonanych o niewinności Jakuba oraz Państwa Dołeckich o wsparcie przez udostępniania tego linku: https://www.cannabisnews.pl/gajewski-apel/

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

„Tylko łącząc się, obywatel jest przeciw władzy silny. Jednostkowo nie mamy z nią żadnych szans” dodaje Jakub Gajewski w poście, którego zdjęcie znajdziecie poniżej:

W najbliższy czwartek sąd wyda wyrok w sprawie Jakuba Gajewskiego oraz państwa Dołeckich. Apelujemy o wsparcie!

Co to jest olej RSO i co ocnacza ten skrót? Czym jest olej z marihuany?
Poznaj historię Ricka Simpsona, twórcy oleju RSO czyli Rick Simpson Oil.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja