Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Ogromna plantacja marihuany w bunkrze przeciwatomowym – to ostatnie odkrycie brytyjskiej policji. Jej rynkową wartość wyceniono na ponad milion funtów.

Dawny przeciwatomowy bunkier, znajdujący się w hrabstwie Wiltshire w południowej Anglii z pozoru nie różnił się od innych tego typu obiektów. Został wybudowany w latach 80. dla lokalnych urzędników na wypadek ataku nuklearnego. Nadal wejścia do niego bronią oryginalne, przeciwatomowe drzwi.

Akcja policji była zaplanowana, ale nie weszli do bunkra, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach. – Nie dało się prze niego przebić – powiedział Paul Franklin. Policja czekała więc na zewnątrz i po kolei aresztowała trzech wychodzacych z podziemi mężczyzn w wieku 27-45 lat. Przy użyciu ich kluczy dostali się do wnętrza.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W środku znaleźli kolejnych trzech, prawdopodobnie ogrodników, w wieku 15-37 lat. Prawie każde z 20 pomieszczeń przystosowane było do uprawy konopi indyjskich. Nie policzono jeszcze dokładnie, ile krzewów rosło w bunkrze. Prawdopodobnie kilka tysięcy.

Pierwsi trzej zostali aresztowani pod zarzutem uprawy marihuany i handlu ludźmi.

Plantacja marihuany w bunkrze przeciwatomowym

Źródło: bbc.com, wiltshire.police.uk

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.