Promocja
Promocja
Promocja
Promocja
Było już „Gotowanie na haju” teraz czas na „Gotowanie na marihuanie”. Już 20 kwietnia na Netfliksie rusza program Cooked with Cannabis. Będzie on w formule konkursu kulinarnego. Coś w stylu MesterChefa, ale uczestnicy będą musieli serwować potrawy z wykorzystaniem konopi indyjskich.

W programie mają zmierzyć się najlepsi szefowie kuchni, a nagrodą dla zwycięzcy będzie 10 tysięcy dolarów. W każdym odcinku trzech doświadczonych kucharzy stworzy trzydaniowe menu z dodatkiem kwiatów i liści konopi oraz innych produktów z CBD.

Każda z potraw będzie przyrządzana według jakiego motywu przykładowo kuchnie świata, albo kuchnia futurystyczna. Zmagania kulinarnych mistrzów będzie oceniać piosenkarka i autorka książki kucharskiej – Kelis i obeznany już w temacie szef kuchni Leather Storrs.

Nie pierwsze kulinarne show
Będzie to sześcioodcinkowe show i na Netfliksie będzie dostępne od 20 kwietnia. Na Youtube pojawił się już trailer Cooked with Cannabis.

Zapowiada się naprawdę czadowe i inspirujące show. Nie pierwsze tego typu na Netfliksie, bo było już „Gotowanie na haju”, jednak nie najlepiej oceniane przez widzów.
Jak wiadomo serwowanie potraw z konopiami indyjskimi ma swój urok i wyjątkowy smak. Jeśli chcielibyście coś zaserwować z marihuaną na świąteczny stół polecamy dział kuchnia w cannabisnews.pl Polecamy też jedną z naszych kulinarnych propozycji na Wielkanoc – jabłkowy placek z mąką konopną. Poznajcie ten przepis. Zdrowych i Wesołych Świąt!

Źródło: https://newonce.net

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja