Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Było już „Gotowanie na haju” teraz czas na „Gotowanie na marihuanie”. Już 20 kwietnia na Netfliksie rusza program Cooked with Cannabis. Będzie on w formule konkursu kulinarnego. Coś w stylu MesterChefa, ale uczestnicy będą musieli serwować potrawy z wykorzystaniem konopi indyjskich.

W programie mają zmierzyć się najlepsi szefowie kuchni, a nagrodą dla zwycięzcy będzie 10 tysięcy dolarów. W każdym odcinku trzech doświadczonych kucharzy stworzy trzydaniowe menu z dodatkiem kwiatów i liści konopi oraz innych produktów z CBD.

Każda z potraw będzie przyrządzana według jakiego motywu przykładowo kuchnie świata, albo kuchnia futurystyczna. Zmagania kulinarnych mistrzów będzie oceniać piosenkarka i autorka książki kucharskiej – Kelis i obeznany już w temacie szef kuchni Leather Storrs.

Nie pierwsze kulinarne show
Będzie to sześcioodcinkowe show i na Netfliksie będzie dostępne od 20 kwietnia. Na Youtube pojawił się już trailer Cooked with Cannabis.

Zapowiada się naprawdę czadowe i inspirujące show. Nie pierwsze tego typu na Netfliksie, bo było już „Gotowanie na haju”, jednak nie najlepiej oceniane przez widzów.
Jak wiadomo serwowanie potraw z konopiami indyjskimi ma swój urok i wyjątkowy smak. Jeśli chcielibyście coś zaserwować z marihuaną na świąteczny stół polecamy dział kuchnia w cannabisnews.pl Polecamy też jedną z naszych kulinarnych propozycji na Wielkanoc – jabłkowy placek z mąką konopną. Poznajcie ten przepis. Zdrowych i Wesołych Świąt!

Źródło: https://newonce.net

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja