HighThere: Pierwsza aplikacja randkowa dla palaczy

0
Rankowa apka dla palaczy
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

 

Para palaczy ziołaWyobraź sobie: umawiasz się z kimś poznanym na portalu randkowym. Idziecie na drinka czy kolację i okazuje się, że macie wiele wspólnego.

Rozmawiacie o wszystkim – ulubionych książkach, filmach, dzieciństwie… dosłownie buzia wam się nie zamyka. „Ale ze mnie szczęściarz”, myślisz, gdy odkrywasz, że oto masz przed sobą kogoś, z kim możesz porozmawiać na każdy temat. Ale na tym wieczór się nie kończy. Wracacie razem do domu i po kilku godzinach, gdy leżycie przytuleni w łóżku już wiesz, że to jest właśnie to.

Podoba ci się? Polub nas

Aby dopełnić tego wspaniałego wieczoru sięgasz do szuflady po skręta i…. nie musisz długo czekać na ganiący wzrok twojej wybranki, która za chwilę daje ci jasno do zrozumienia, że to nie jej bajka….

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Randki placzy trawy

Oczywiście nie warto generalizować, zapewne są na świecie szczęśliwe pary, w których wybranek/wybranka nie podzielają tej pasji… ale czy wspólny joint nie byłby czasem wisienką na torcie? Jeśli tak właśnie uważasz, przedstawiamy ci HIGH THERE – mobilną aplikację do randkowania dla osób z zamiłowaniem do zioła. Sama aplikacja i szczegółowe informacje dostępne pod adresem http://www.highthereapp.com. Miłego randkowania 🙂

Źródło: The Single Seed Centre

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja