III Dni konopi w Kurozwękach 2015 [video]

2
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

To już 3 edycja Dni Konopi w Kurozwękach (woj.Świętokrzyskie). Jak co roku organizatorzy zapewnili nam wiele atrakcji m.in. stoiska z wyrobami z konopi (odzież, marihuana medyczna, produkty spożywcze), pokaz ścinki wielkiego, cudownie pachnącego, pola konopi przemysłowej, ale przede wszystkim mogliśmy wziąć udział w przeciekawych konferencjach poświęconych marihuanie medycznej oraz konopi przemysłowej.

Zobaczcie naszą videorelację i zapraszamy w imieniu organizatorów za rok, na jeszcze większą i jeszcze ciekawszą imprezę, gdzie nie może zabraknąć prawdziwych miłośników konopi, którymi przecież jesteście, prawda?

 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

 

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

2 KOMENTARZE

 1. Pytanie do Redakcji: czy to już wszystko, co świat usłyszy na temat tej imprezy? A gdzie wspomniani uczestnicy – prof. Vetulani, gdzie dr Bachański, dr Jarosz, Pani Gudaniec, Pan Bogdan Jot? Nie ma zgody na prezentację nagrań, czy nie ma nagrań? A jeśli nie ma nagrań, to czy będzie relacja na piśmie (nie myślę tylko o Waszej, ale może wiecie, czy gdzieś taka relacja się pojawi)?
  Z całym szacunkiem do Was i Waszej pracy – materiał jest cenny (bo zobaczyć rozwijającą się branżę to sama radość) ale jednocześnie rozedrgany (GoPro z patyka?) i mało przyjemny do oglądania (subiektywnie), a wizerunek prowadzącego nie zachęci raczej „normalnej” części społeczeństwa do uczestnictwa w takiej imprezie. Proszę mnie nie zrozumieć źle – sam nic nie mam do Pana, i tatuaży, i prezencji, i nonszalanckiego podejścia do życia, i ogólnie do stopnia profesjonalizmu. Ale jeśli oczekiwania są duże, a dopełnieniem tego materiału jest (mam nadzieję że na razie) tylko materiał Przemka Ratowicza, którego główny przekaz jest taki, że na Dniach Konopi w Kurozwękach można pobuszować po polu konopi i się zjarać – to wybaczcie – ale nieuświadomiony w temacie człowiek, który to zobaczy, nie zmieni raczej złego zdania o konopiach. Bo rozumiem, że sens jest taki, żeby działania prokonopne (moje drobne i Wasze duże) skierować NIE do jaraczy, tylko zjadaczy chleba. A oprócz zjadaczy chleba – także do kretynów z Wiejskiej, którzy OCENIAJĄ KSIĄŻKĘ PO OKŁADCE.
  Dzięki za odpowiedź na pierwszą część, sorry za drugą, ale nie dałem rady się powstrzymać.

  • Witaj Rafał! Dziękujemy za komentarz

   Będzie jeszcze niedługo prof Vetulani, Jakub Gajewski. My już nie planujemy relacji pisemnej.

   Co do GoPro z patyka (hehe) to bym się nie zgodził. To nie TVN (może i dobrze), ale jakiś specjalnych drgań to nie ma.

   My jesteśmy normalną częścią społeczeństwa, ale prezenterów mamy różnych i będziemy w różnorodny sposób mówić o konopi. Ale rozumiem Twój przekaz i zgadzam się z nim.

   Pozostań z nami i na konstruktywną krytykę jesteśmy zawsze otwarci.

Comments are closed.