Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Jakie automaty na outdoor? Co roku każdy chcący kupić nasiona marihuany zadaje sobie te pytanie… Każda kompletna uprawa outdoor powinna posiadać przynajmniej kilka roślin autokwitnących, czyli tak zwanych automatów. Ich niebywałym plusem jest ich szybkość zakwitania co pozwala na 2 zasiewy w ciągu sezonu.

Automaty outdoor posadzone w maju zwykle dają plon w lipcu dzięki czemu możemy cieszyć się własnym, naturalnym buszkiem jeszcze podczas wakacji. Te cechy sprawiają że ten rodzaj konopi indyjskich jest wyjątkowo lubiany przez hodowców na całym świecie – szczególnie tych niecierpliwych 🙂

Rośliny te dorastają zwykle od 0,5-1m wysokości i obradzają kilkudziesięcioma gramami suszu przy czym doświadczony grower który wybrał odpowiednio płynną odmianę nie powinien mieć problemu zebrać nawet ponad 100 gram suszu. Ale które odmiany dadzą nam największy plon, który będzie jednocześnie mocny i smaczny, o wspaniałym zapachu ? O tym poniżej 🙂

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

#1 Nasiona marihuany Auto Think Different – Dutch Passion

To zdecydowanie automat w wersji XXL. Dutch Passion i tym razem dało z siebie 110% aby dopieścić tę odmianę do perfekcji, z resztą czego można było się spodziewać po jednym z najstarszych holenderskich producentów nasion konopi.
nasiona marihuany dutch passion Think Different nasionamarihuany.pl
Think Different rośnie duży jak na automata – często przekracza nawet 1m wysokości co oczywiście przekłada się na plony. Doświadczony grower nie powinien mieć problemu by zebrać z takiej rośliny nawet 150g przy czym przeciętny lub początkujący wcale nie powinien zebrać o wiele mniej o ile tylko nie popełni podstawowych błędów.

Odmiana nasion konopi Think Different od Dutch Passion, poza dużym plonem, odznacza się również dużą mocą – jej przodkiem jest między innymi słynna na całym świecie odmiana AK47 która znana jest ze swojego jednobuchowego temperamentu. Dzięki temu Think Different nie powinien zawieść nawet najbardziej wybrednych amatorów wysokich lotów. Duża ilość żywicy zdecydowanie sprawi że odmiana ta będzie w centrum uwagi każdego spota, pozatym pozytywnie wpłynie na smak i moc tej odmiany.

#2 Nasiona marihuany AUTO AK – Black Diamonds Seeds

Odmiana legenda – słynne AK47 w wersji kwitnącej automatycznie. Czego chcieć więcej, ta bardzo mocna, prosta w uprawie odmiana o świetnym smaku i mocnym zapachu rozkochała w sobie setki-tysięcy osób na całym świecie.

tanie nasiona marihuany AUTO AK Black Diamond Seeds
Wyjątkowa moc kryjąca się w tej odmianie
nasion konopi AUTO AK firmy Black Diamond Seeds pochodzi z ogromnej ilości żywicy która lśni w słońcu niczym małe diamenty. Mocny smak i zapach zostaną docenione przez każdego konesera. Plon na poziomie kilkudziesięciu gram pozwoli na wypełnienie nie jednego słoika po same brzegi.

Tej odmiany nie może wręcz zabraknąć w żadnym ogródku w tym sezonie. Jej bardzo szybki okres kwitnienia pozwoli cieszyć się nią niemal przez całe wakacje. Absolutny must-have.

#3 Nasiona marihuany Amnesia XXL Auto – od Black Diamonds Seeds

Amnesia to jedna z najpopularniejszych odmian w holenderskich coffee shopach oraz w Europie. Wszystko to dzięki ogromnej mocy jaka drzemie w tej legendarnej wręcz odmianie marihuany.

Nasiona marihuany amnesia xxl auto nasionamarihuany.pl tanie nasionaAmnesia XXL Auto od Black Diamonds Seeds to najlepsza hiszpańska wersja tej odmiany w dodatku posiadająca wspaniałą cechę samo zakwitania. Mało która odmiana doczekała się aż tylu wzmianek w kawałkach raperów co Amnesia. Nic dziwnego, mało jest odmian o tak dużej mocy połączonej z intensywnym aromatem przekładającym się na smak. Mocno pokryte żywicą topy kleją się niczym polane klejem – nawet długie tygodnie po wysuszeniu.

Jej haj potrafi powodować nawet chwilowe zaniki pamięci które dały początek jej nazwie. Ta odmiana z przewagą genów sativa pozwoli na chwilę zapomnieć o całym źle tego świata i napełnić nas pozytywną wibracją.

Nasiona konopi indyjskich Amnesia XXL Auto, mają w nazwie XXL nie bez znaczenia – odmiana ta dorasta do nawet 120cm i potrafi dać topy o wadze nawet ponad 100g. Szybki jak na tę odmianę okres kwitnienia spodoba się niecierpliwym chcącym spróbować tej wyjątkowej odmiany.

#4 Nasiona marihuany Cheese Auto – Black Diamonds Seeds

Kolejna sławna europejska odmiana – tym razem nie z Holandii czy Hiszpanii a z Anglii. Odmiana konopi indyjskich Cheese to odmiana którą rozsławił jej wyjątkowy, bardzo intensywny zapach. Zapach tej odmiany jest intensywny niczym zapach najlepszych odmian sera.tanie nasiona marihuany Cheese AUto Black Diamond Seeds nasionamarihuany.plPoza tym odmianę Cheese AF charakteryzuje bardzo szybki okres kwitnienia i wysoka moc odziedziczona po rodzicach – (Skunk #1). Dzięki temu odmiana ta jest bardzo popularna nie tylko a UK, ale i w całej europie z naciskiem na Holandię gdzie pojawia się w praktycznie w każdym coffee shopie.

Nic więc dziwnego że odmiana ta znalazła się również w naszym zestawieniu – każdy musi jej spróbować. Roślina, która wyrośnie z nasion marihuany Cheese AF od Black Diamonds Seeds pozwoli zebrać kilkadziesiąt gram wysokiej jakości suszu, nawet początkującemu ogrodnikowi. Do szczęścia wystarczy jej sporo słońca, trochę wody i nawozów co jakiś czas. Cheese AF nie jest wymagająca pod tym względem jednak wiadomo – im lepszą opieką ją obdarzymy – tym więcej i lepszej jakości susz otrzymamy.

#5 Nasiona marihuany Big Devil XL Auto – Sweet Seeds

Nie byłbym sobą gdybym nie opisał tu tej odmiany. Nasiona konopi Big Devil XXL hiszpańskiego producenta Sweet Seeds to zdecydowanie obowiązkowa pozycja na outdoor 2018. Za duży plon oraz ponad przeciętna moc pokochało ją wielu.Nasiona marihuany Big Devil XXL nasionamarihuany.pl

Początkujący growerzy pokochali ją za prostotę w uprawie a zaawansowani za to jak bardzo jest wdzięczna. Każdy przejaw naszej opieki i miłości odmiana ta odwzajemnia z nawiązką. Pozwala zebrać duże plony w szybkim czasie – idealna odmiana dla uprawiających komercyjnie.

Dorasta do trochę ponad metra ale z reguły ma między 70-90cm. Rzadko daje poniżej 50g suszu dzięki czemu, potrzeby każdego growera zostaną zaspokojone.  

#6 Nasiona marihuany Dark Devil Auto – Sweet Seeds

Ostatnia pozycja może nie jest najbardziej produktywna czy najmocniejsza – ale posiada 3 cechy które są wyjątkowe i pożądane przez wielu. nasiona marihuany Dark Devil AutoFioletowe topy to dość niecodzienny widok – odmiana nasion konopi indyjskich Dark Devil (Sweet Seeds) pozwoli Ci nacieszyć się tym widokiem i zrobi wrażenie na każdym kto będzie miał zaszczyt jej spróbować. Ta niecodzienna odmiana odznacza się również wspaniałym owocowym zapachem i smakiem. Jednak w dalszym ciągu kolor topów odgrywa tutaj pierwsze skrzypce.

Odmiana ta powinna znaleźć miejsce w każdym ogrodzie, na pewno nie zawiedzie Ciebie i twoich znajomych. Możesz oczekiwać po niej plonu rzędu kilkudziesięciu gram, o dobrej mocy jednak nie tak zabójczych jak odmiany marihuany Amnesia czy AK47. Idealna dla każdego, prosta w uprawie i na pewno niecodzienna.

Wszystkie nasiona marihuany z TOP 6 dostępne są w sprawdzonym sklepie z nasionami marihuany nasionamarihuany.pl, który serdecznie polecamy.

Oczywiście pamiętajcie, że uprawa marihuany w Polsce jest zabroniona więc z zazdrością spoglądamy na emigrację, która może bez przeszkód skorzystać z rad zawartych w tym tekście.

Pozdro i z fartem!

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja