Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

W szeregach policji służył od 16 lat. Od jak dawna uprawiał konopie indyjskie i nimi handlował nie wiadomo. Wiadomo, że w piwnicy policjanta z Jastrzębia-Zdroju (woj. śląskie) znaleziono konopną plantację i 1,5 kg marihuany gotowej do sprzedaży.

O nielegalnej plantacji anonimowy donos otrzymał komendant miejski policji w Jastrzębiu-Zdroju. Informację niezwłocznie zweryfikował.

Jak się okazało funkcjonariusz sekcji kryminalnej faktycznie uprawiał konopie w piwnicy swojego domu. Został zatrzymany przez swoich przełożonych.

O zatrzymaniu natychmiast powiadomiono prokuratora i Biuro Spraw Wewnętrznych, którzy przejęli sprawę do dalszego prowadzenia. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany – informuje Halina Semik – rzeczniczka prasowa jastrzębskiej policji.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Oprócz tego policyjny plantator natychmiast został przez komendanta zawieszony w czynnościach służbowych. Przełożony wszczął też wobec niego dyscyplinarne postępowanie, poprzez które ma zostać zwolniony ze służby.

Funkcjonariusz z 16-letnim stażem usłyszał już prokuratorskie zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

Konopne trendy nie tylko w policji

To, że marihuana jest dla ludzi wie chyba każdy. Dlatego nie tylko w policyjnych szeregach konopie są po prostu popularne. Ale i niestety w wielu miejscach nielegalne i często surowo karalne.

Przekonała się o tym rosyjska modelka Maria Christina, która na granicy polsko-białoruskiej zakupiła nieco ponad gram marihuany. Grozi jej za to 7 lat więzienia. O sprawie informował MOPS w Weed Week. W tym samym odcinku została poruszona dosyć głośna sprawa z Gorzowa Wielkopolskiego.  

Znacznie bardziej wybujałą i konopną fantazją popisał się jeden z księży. Na terenie swojej parafii uprawiał marihuanę, z której wypiekał ciasteczka. Częstował nimi swoich parafian.

Duchownego przyłapano na uprawie i wypieku ciastek dopiero wówczas, gdy zamawiał w jednym ze sklepów internetowych sprzęt do uprawy konopi, który dotarł pocztą na adres parafii.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja