Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Pamiętacie Targ Konopny? Pierwszą imprezę konopną w Warszawie, która odbyła się w czerwcu w Soho Factory? Już niebawem kolejna edycja, w której powstaniu bierze udział znana wszystkim organizacja Wolne Konopie. Z połączenia inicjatywy Wolnych Konopi i Targu Konopnego powstał Kanaba Fair – miejsce wymiany myśli, towarów, kontaktów, usług i wiedzy wśród ludzi, którym bliski jest temat konopi. 

To wydarzenie odbędzie się już 9 i 10 grudnia w Warszawie, przy ulicy Mińskiej 65. Targ będzie częścią Slow Weekendu – imprezy life stylowej, na której produkty prezentują polscy twórcy „Slow”. Jej motto przewodnie to „KupujLepszePrezenty”, które idealnie wpasowuje się w tematykę Kanaba Fair.

Kanaba Fair to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego. Andrzej i Kuba to aktywni działacze na rzecz edukacji i legalizacji konopi z wieloletnim stażem, Gosia promuje konopną dietę i stosowanie konopi w kuchni, Olga i Magda to doświadczone organizatorki cyklicznych wydarzeń masowych. Nie zapominamy o Konopku, czyli brand hiro, który w przystępny sposób opisuje produkty konopne.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w przemyśle. Na miejscu spotkamy producentów min. jedzenia, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, nasion marihuany, czy akcesoriów growera.

Kanaba Fair to drugi rozdział w rozszerzaniu świadomości o konopiach. Połączenie Targu Konopnego oraz Wolnych Konopi to przede wszystkim dotarcie do większej ilości osób oraz jeszcze większa i bardziej zróżnicowana oferta produktów. Nasz Brand hiro, Konopek przedstawia ich właściwości, dzięki czemu każdy może zacząć je testować w swoim domu. Z drugiej strony partnerstwo ze Slow Weekendem to kontakt ze świadomym konsumentem, który z pewnością znajdzie produkty i prezenty dla swoich najbliższych również na Kanaba Fair”. Mówi Andrzej Dołecki, współorganizator eventu.

Cannabis News jest patroness medialnym wydarzenia, na które serdecznie zapraszamy.

Kanaba Fair #2 odbędzie się w ramach Slow Weekendu
Data: 9 i 10 grudnia 2017
Godziny otwarcia: 11:00 – 19:00
Wejście: bezpłatne
Adres: ul. Mińska 65

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja