Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Dla 21 latka była to najprawdopodobniej bajecznie mocna faza. Tak mocna, że jego dziwne zachowanie na wrocławskim osiedlu Osobowice zauważali o 6 rano tamtejsi policjanci. Kiedy rozpoczęli z nim rozmowę usłyszeli naprawdę swobodny strumień myśli…

21 letni mieszkaniec Wrocławia przyznał się, że jest pod wpływem marihuany. Ale na tym nie koniec – pochwalił się funkcjonariuszom jak bajeczną ma fazę.

Twierdził, że jest „na niezłej bombie” i „kłaniają mu się drzewa”. Z tego powodu prawdopodobnie wyciągnął też wnioski, że jest w świecie Narnii – o czym poinformował policjantów.

Mundurowi znaleźli przy 21 latku kilka porcji marihuany. „Bajkopisarz” z Wrocławia został przewieziony do lekarza i odizolowany w bezpiecznym miejscu. Jak potwierdzają wrocławscy policjanci nie wiedział nawet jaka jest pora dnia.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Czeka go sprawa karna za posiadanie konopi – o jej wysokości zadecyduje sąd. I na tym bajeczna podróż do świata Narnii dla młodego wrocławianina na razie się kończy… Pst… iskierka zgasła… Bo to kolejne potwierdzenie, że w Polsce są bardzo restrykcyjne przepisy za posiadanie nawet znikomych ilości konopi.

Źródło: http://www.wroclaw.policja.gov.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja