Konopne party dla seniora

0
starsi ludzie marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Rynek marihuany medycznej otwiera się na seniorów. Amerykańska firma Octavia Wellness skupia starsze osoby szukające porady na temat odmian odpowiednich do ich konkretnego schorzenia, sprzedaje produkty z dostawą do domu a nawet organizuje spotkania i imprezy tematyczne spod znaku marihuany.

konopne party dla starszych

Odkąd wiadomo coraz więcej na temat zbawiennego wpływu marihuany na nieprzyjemne objawy wielu schorzeń wieku starczego takich jak choroba Alzheimera czy Parkinsona, coraz więcej osób starszych chciałoby rozpocząć terapię. Jednak bez odpowiedniej wiedzy, znajomości i z często ograniczoną umiejętnością poruszania się w internecie giną w gąszczu informacji i reklam na temat medycznej marihuany. W USA powstała właśnie firma, która ma im pomóc.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Założycielką Octavia Wellness jest Kalifornijka Carrie Trice, której 80-letnia chora na Alzheimera mama przeszła wszelkie możliwe terapie lekami zanim sięgnęła po marihuanę medyczną. Ta okazała się strzałem w dziesiątkę i mimo, że choroba postępuje objawy są coraz mniej uciążliwe. Zainspirowana doświadczeniem z własnego podwórka postanowiła pomagać podobnym mamie seniorom, szukającym ukojenia we właściwościach marihuany.

Podoba ci się? Polub nas

Początkowo firma oferowała seniorom porady lekarskie na temat medycznej marihuany i prowadziła sprzedaż internetową produktów z konopi oraz suszu odmian medycznych. Teraz jednak połączyła się z innym biznesem branży konopnej, by dodatkowo podjąć współpracę z kilkoma domami opieki i organizować spotkania informacyjne na temat terapii marihuaną oraz imprezy, na których mogą spotkać innych szukających rozwiązań, lub tych, którzy już je znaleźli.

Jak widać rynek amerykański już zorientował się, jak przekuć trendy w realne zyski – z korzyścią dla tych, którzy najbardziej potrzebują korzystać z dobrodziejstw marihuany medycznej.

Źródło: Delilah Butterfield, herb.co

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja