Kotłownia pełna konopi indyjskich, w szafce słoiki z ziołem!

0
Kotłownia należąca 28 letniego mieszkańca Lublina nie służyła wyłącznie do palenia, ale również do uprawy konopi indyjskich. Oprócz tego mężczyzna przechowywał w słoikach zapasy na zimę – w sumie pół kilograma zioła.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Kotłownia należąca do 28 letniego mieszkańca Lublina nie służyła wyłącznie do palenia, ale również do uprawy konopi indyjskich. Oprócz tego mężczyzna przechowywał w słoikach zapasy na zimę – w sumie pół kilograma zioła!

28 latek starał się hodować marihuanę z zachowaniem wszelkiej dyskrecji. Niestety nic to nie dało, bo ktoś „życzliwy” o jego uprawie poinformował policjantów. Ci podczas przeszukania zajmowanego przez niego domu natrafili na podejrzaną ściankę w kotłowni. Podczas dokładnego sprawdzania okazało się, że za płytą pilśniową znajduje się specjalnie odgrodzony fragment pomieszczenia.

– Tam mężczyzna stworzył odpowiednie warunki do uprawy konopi. Dodatkowo w szafce funkcjonariusze natrafili na słoiki z zawartością marihuany. Łącznie zabezpieczono blisko pół kilograma suszu – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

28 latek trafił już do aresztu. Spędzi w nim najbliższe 3 miesiące. O jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu od 3 do 15 lat więzienia.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://spottedlublin.pl/

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja