Kurupts Moonrock – najsilniejszy produkt konopny?

0
Moon Rock Kurupt
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Każdy kto miał doświadczenie z marihuaną, zna różnicę pomiędzy dobrą marychą… a złą. Najlepsze zioło ma dobrze uformowane, zwarte pączki, a także ten niezapomniany zapach. Kiedy rynek konopny zatacza coraz szersze kręgi i jest lepiej regulowany, wymyślane są nowe, mocne odmiany, które mogą dać społeczności związanej z medyczną marihuaną to czego chce – naprawdę mocny odlot.

Kurupt
Fot. G patkar / http://bit.ly/1NMc4dr / CC BY-SA http://bit.ly/O4HoxD

Kurupt jest amerykańskim raperem i biznesmenem, który pierwotnie pracował jako wiceprezes wykonawczy Death Row Records i rapował w osławionej grupie „Tha Dogg Pound”. W ostatnich latach Kurupt użył swojego nazwiska do promocji jednego z najsilniejszych produktów konopnych na rynku we współpracy z Dr. Zodiak.

Produkt nazywa się Kurupts Moonrock, a zaczyna się odmianą „Girl Scout Cookies”, który jest później moczony w olejku haszyszowym i posypany sproszkowaną żywicą  („Sicdust”, kief). Pozwólmy temu wsiąknąć na sekundę…

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Kurupts Moonrock jest zdecydowanie jednym z najmocniejszych produktów konopnych na tej planecie – twórcy wzięli zwykły pąk marihuany i wynieśli go na pełne obroty dzięki olejkowi haszyszowemu i kief. Ten proces skutkuje osiągnięciem poziomu 51.2% THC w produkcie. W małych dawkach jest to skuteczne przy zmniejszaniu bólu, stymulowaniu apetytu i redukcji nudności.

Podoba ci się? Polub nas

Produkt również chlubi się 15% poziomem CBD, który może zwalczać ból, niepokój i inne stany chorobowe. Dla najlepszego smaku i palenia, dziewczyny w Kush N Wax polecają użyć specjalnej lufki do palenia haszyszu lub fajki i jednocześnie nie kruszyć pąków w młynku, ponieważ wtedy stracimy większość kief.

Kurupts Moon Rock

Kurupts Moonrock jest umieszczony na stronach aptek sprzedających marihuanę w cenie od 25 do 30 dolarów za 1 gram. Może się wydawać, że to wygórowana cena, ale jakość produktu przemawia sama za siebie. Można zobaczyć samego Snoop Dogga wydającego ekspercką opinię na temat marihuany członków Dogg Pound.

Dodatkowo, poza osławionym Moonrock, Kurupt użył swojego nazwiska również w odniesieniu do bong zwanych Moonrock Tornado. Te bonga są produkowane w USA ze szkła Schott. Nie mają cybuchów, a czyszczenie ich to pestka i niezapomniany hit.

Moon Rock

Innowacje odnoszą sukces w przemyśle konopnym, a tacy ludzie jak Kurupt, którzy przez wiele lat byli zwykłymi użytkownikami, mogą teraz wprowadzać własne innowacje, które ulepszają cały przemysł. Co do Kurupts Moonrock, szukajcie go w okolicznych, legalnych aptekach sprzedających marihuanę i rozkoszujcie się podróżą na księżyc.

Źródło: bigbudsmag.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja