Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Żadnego growera nie trzeba przekonywać, że hps, czy cfl – to już prawie zamierzchła przeszłość. Stare źródła świata bez walki oddają pole nowym technologiom. A te rozwijają się błyskawicznie. Jak powszechnie wiadomo-  lampy LED są obecnie nie tylko najnowocześniejszym i najbardziej wydajnym źródłem iluminacji. Na ich popularność w takim samym stopniu wpływa nieprzeciętna trwałość oraz niski pobór energii elektrycznej. Nie bez znaczenia pozostaje więc wpływ na środowisko, czyli aspekt ekologiczny.

 

Słyszeliście już o nowym wypuście Samsunga?

Całkiem możliwe, że prawdziwi, diodowi pasjonaci zdążyli się już zapoznać z chipami SAMSUNG LM301B. Jedyną firmą, która zajmuje się ich dystrybucją na Polskę- jest FLO GROW, twórcy Flo – obecnie najlepszego growboxa na polskim rynku. Dodajmy, że ich flagowy model- QUANTUM również jest wyposażony w samsungowskie ledy LM301B.

Zamów QUANTUM juz dzisiaj!
Zamów QUANTUM juz dzisiaj! 

Dlaczego ten model to prawdziwa rewolucja?

Sekret tkwi w bardzo wysokiej wydajności- to aż 100 tysięcy godzin, a więc ponad 4 166 dni (!) nieprzerwanej pracy!  LM301B to także brak wentylatorów, zwarta kompaktowa obudowa oraz bardzo ważna cecha dla growerów- możliwość regulacji mocy. Płaskiej konstrukcji i idealnemu rozstawowi diód- zawdzięczamy niezwykle wydajne rozświetlenie powierzchni uprawowe. Natomiast silikonowy laminat- świetnie zabezpiecza tablice kwantowe przed wilgocią.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Jeśli mowa o tablicach- samsungowskie LM301B to prawdziwy fenomen. Nie potrzebują soczewek, a każda z nich jest wyposażona w diody deep red 660nm oraz jedną diodę o paśmie głębokiej czerwieni 730nm.  Dzięki efektowi Emersona- barwa ta gwałtownie przyspiesza proces fotosyntezy oraz kwitnienie. 

By otrzymać najwyższej jakości kwiaty należy korzystać z łagodnego spektrum światła (bez większych luk w jego paśmie). Barwy mają wartość od 3000 do 5000 stopni Kelvina- cieplejsze wpływają na rozrost masy, zimniejsze pokrywają topy większą ilością żywicy. Dzięki temu kwiaty są idealne- zwarte i ciężkie.

Jesteśmy pewni, że nowe LED-y Samsunga wkrótce zmienią przyszłość hodowli indoor. Stawiamy, że w przeciągu 3-4 lat wyprą stare generacje lamp. Już teraz wiemy, że producenci oświetlenia LED projektują nowy asortyment w oparciu o tablice kwantowe.


To jak, growerzy? Gotowi na rejs LM301B   

Flo Gro Lampa LED
Dowiedz się więcej o lampach Flo Gro

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja