Legalizacja marihuany w Niemczech jeszcze w tym roku!

0
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

Wszystko wskazuje na to, że nowy niemiecki rząd dotrzyma obietnic wyborczych z końca zeszłego roku. Parlamentarzyści zapowiedzieli, że rozpoczynają właśnie wdrożenie procesu legalizacji rekreacyjnej marihuany na terenie całego kraju.

Wprawdzie niemiecki minister zdrowia był przeciwnikiem legalizowania zioła do celów rekreacyjnych, ale w ostatnim czasie zmienił zdanie.

– Zawsze byłem przeciwny legalizacji marihuany, ale zmieniłem swoje stanowisko około roku temu – powiedział Karl Lauterbach w rozmowie z niemiecką gazetą Handelsblat.

Jeśli faktycznie legalizacja posiadania oraz sprzedaży marihuany do celów rekreacyjnych stanie się faktem za Odrą, to wówczas Niemcy będą drugim po Malcie krajem europejskim wprowadzającym takie przepisy.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

– Jeśli rząd nie zwleka z wydaniem projektu ustawy o zalegalizowaniu rekreacyjnej marihuany, Niemcy mogą zająć pozycję lidera branży rekreacyjnej marihuany w Europie, ponieważ inne kraje wydają się być daleko od drogi do legalizacji – skomentował Dario Sabaghi z Forbesa.

Legalizacja zioła tuż, tuż…

Tydzień temu minister zdrowia Niemiec, Karl Lauterbach, ogłosił, że wkrótce wystartuje proces legalizacji marihuany w kraju. Niedługo później jego słowa potwierdził minister finansów Christian Lindner, który poinformował, że ten proces jest już w toku.

Źródło: https://www.forbes.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja