Legendarna odmiana Jack Herer w polskich aptekach

0
Od dziś legendarna odmiana marihuany Jack Herer jest dostępna w aptekach, oczywiście w wydaniu medycznym, do kupienia na receptę. Jej producentem jest firma Tirlay Portugal, dostarczająca medyczną do 20 krajów na 5 kontynentach.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Od dziś legendarna odmiana marihuany Jack Herer jest dostępna w polskich aptekach, oczywiście w wydaniu medycznym, do kupienia na receptę. Jej producentem jest firma Tirlay Portugal, dostarczająca medyczną do 20 krajów na 5 kontynentach.

Do polskich aptek trafił susz wypuszczony na nasz rynek przez podmiot o nazwie S-Lab, a dokładnie odmiana Spotlight Vancouver, która zawiera 18% THC i do 1% CBD. Wcześniej ta odmiana medycznej marihuany była dostępna w Niemczech. Jej cywilna nazwa to Jack Herer.

W polskich aptekach konopie tej odmiany są sprzedawane w 15 gramowych foliopakach. Cena całego opakowania to 800 zł. Jednak apteki powinny umożliwić zakup mniejszych ilości leku, jeśli w recepcie mamy wypisane np. 5 lub 10 gramów.

Odmiana marihuany Jack Herer powstała w latach 90 w Holandii. Jest hybrydą Haze z krzyżówką Northern Lights #5 x Shiva Skunk. Jej nazwa to ukłon w stronę Jacka Herera – legendarnego aktywisty i przedsiębiorcy konopnego.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja