Mango wzmacnia działanie zioła

1
Mango do blanta
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Jeśli chcesz, by twój joint działał jeszcze silniej, sięgnij po… mango! Ten bogaty w witaminę A owoc nie tylko wzmacnia, ale i przedłuża uczucie marihuanowego haju.

Mango

 

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Jak to działa? Za apetyczny zapach owocu mango odpowiedzialny jest związek organiczny o nazwie mircen oraz duża ilość terpenów. Składniki te znajdują się również w konopiach i wielu egzotycznych roślinach. Po zjedzeniu owocu mango terpeny przedostają się do krwiobiegu.

Podoba ci się? Polub nas

 
Gdy palisz zioło (nieważne czy przed czy po zjedzeniu mango), psychoaktywny składnik konopi – THC wchodzi w reakcję z terpenami, dodatkowo podbijając uczucie haju. Jeśli jednak zapalisz po zjedzeniu mango, błogi stan będzie trwał dłużej. Dla osób o wolnej przemianie materii wystarczy jeden owoc na ok. 2h przed paleniem. Dla tych o szybkim metabolizmie 2-3 owoce na pół h przed paleniem.

Dziewczyna z blantem

 
 
Dodatkowo, owoce mango składają się w 82% z wody i mają niski indeks glikemiczny. W składzie mają polifenole, które hamują rozwój komórek rakotwórczych. Więc jeśli oprócz dobrego kopa dbasz o zdrowie i o linię – jedz mango!

Źródło: royalqueenseed.com

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.