Marihuana dostępna na stacjach benzynowych Circle K!

0
Przy okazji tankowania paliwa na stacjach Circle K będzie można nie tylko kupić hot doga, ale także marihuanę. Niestety będzie to wyłącznie marihuana medyczna na receptę, a jej sprzedaż przewidziano na amerykańskich stacjach popularnej sieci, a dokładnie na Florydzie.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Przy okazji tankowania paliwa, na stacjach Circle K będzie można nie tylko kupić hot doga, ale także marihuanę. Niestety będzie to wyłącznie marihuana medyczna, a jej sprzedaż przewidziano na amerykańskich stacjach popularnej sieci, a dokładnie na Florydzie.

W amerykańskim stanie Floryda osoby, które mają specjalne zezwolenie, mogą nabyć susz w odpowiednich miejscach. Tamtejsze prawo stanowe zezwala na zakup marihuany, ale tylko medycznej, a nie takiej do celów rekreacyjnych. Jak donosi portal Autokult.pl w ślad za amerykańską stroną Caranddriver.com, takie uprawnienia ma ponad 700 tysięcy spośród 22 milionów mieszkańców Florydy.

Znana również w Polsce sieć stacji benzynowych Circle K planuje rozpoczęcie współpracy z Green Thumb Industries, czyli producentami suszu konopnego. Obecnie Green Thumb Industries ma niewielką sieć sklepów, w których sprzedaje marihuanę. Plan zakłada jednak wprowadzenie suszu do sprzedaży na stacjach. Na razie ma to być 10 punktów na wschodnim wybrzeży USA. Współpraca ma się rozpocząć w maju przyszłego roku.

Źródło: https://auto.wprost.pl

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja