Marihuana pod przykrywką sprzętu AGD w dostawczym samochodzie

0
To był wyjątkowy transport, tyle że nie sprzętu AGD ale marihuany. W dostawczym samochodzie, którym jechał 32 latek funkcjonariusze z CBŚP znaleźli 80 kilogramów marihuany! Wartość towaru wyceniono na prawie 2,5 miliona zł!
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

To był wyjątkowy transport, tyle że nie wyłącznie sprzętu AGD ale też marihuany. W dostawczym samochodzie, którym jechał 32 latek funkcjonariusze z CBŚP znaleźli 80 kilogramów konopi indyjskich! Wartość towaru wyceniono na prawie 2,5 miliona zł!

Policjanci odkryli konopny transport na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. 80 kg marihuany było ukryte w samochodzie dostawczym w kartonach części ładunkowej pojazdu, pomiędzy sprzętem RTV i AGD.

Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna posługiwał się sfałszowanymi dokumentami. Dowód osobisty i prawo jazdy wystawiono na nazwisko innego mieszkańca Inowrocławia. Sam kierowca był poszukiwany do odbycia kary czterech miesięcy pozbawienia wolności.

32 latka doprowadzono do Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, gdzie przedstawiono mu zarzuty udział w obrocie znacznymi ilościami marihuany oraz posługiwania się sfałszowanymi dokumentami.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Grozi mu za to nawet do 12 lat za kratkami. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Bydgoszczy zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Sprawa jest rozwojowa i policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja