Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Policjanci ze Śródmiejskiej policji zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości konopi indyjskich. Zatrzymany prowadził zakład fryzjerski w mieszkaniu. Zabezpieczono pół kilograma marihuany w słoikach.

Zatrzymanie Grzegorz W. było wynikiem wielotygodniowych obserwacji. Dzięki zdobytym informacjom funkcjonariusze widzieli, że w zakładzie fryzjerskim znajdą marihuanę. Mężczyzna był podejrzewany o handel nią.

Muzyk i konsument czy groźny diler?

Podejrzenia policji potwierdziły się – w kuchni zabezpieczono 4 słoiki wypełnione suszem – blisko 500 gramów marihuany. Miał zakład fryzjerski w mieszkaniu a nim ukryte przejści w szafie i 500 g marihuany.Oprócz tej ‘znacznej’ ilości konopi indyjskich, funkcjonariusze dokonali ciekawego odkrycia. W szafie z ubraniami było ukryte przejście do drugiego pomieszczenia, w którym… stała perkusja oraz łóżko.

Właściciel lokalu został zatrzymany, postawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 10 lat więzienia.Miał zakład fryzjerski w mieszkaniu a nim ukryte przejści w szafie i 500 g marihuany.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Oto materiał wideo:

 

Źródło: ”policja.pl”

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja