Marihuana w arbuzach!

0
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer

Marihuana o wartości milionów dolarów odkryta w arbuzach! Odkrycia tego dokonano podczas kontroli przeprowadzanej przez patrol graniczny nieopodal Tuckson, kiedy to na autostradzie międzystanowej zatrzymano pojazd przewożący arbuzy.

Jakim zaskoczeniem okazał się dla funkcjonariuszy fakt, że arbuzy były… sztuczne i zawierały pakunki marihuany o wartości szacowanej na miliony dolarów. Jak się później okazało, kierowcą owego pojazdu był członek Meksykańskiego kartelu narkotykowego, który zdążył już przekroczyć granicę i znaleźć się po stronie Stanów Zjednoczonych. Na szczęście został zatrzymany niecałe 20 mil od granicy.

Marihuana w arbuzach

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
Podoba ci się? Polub nas

Jak widać, szmuglerzy używają coraz to bardziej wymyślnych metod w swoich działaniach, a takie sposoby jak szmuglowanie marihuany w fałszywych schowkach w siedzeniach, czy też w zbiornikach gazu powoli stają się klasycznymi i przewidywalnymi sposobami. Jednak i szmuglowanie marihuany w traktorze z przyczepą nie jest tamtejszej straży granicznej nieznane- już wcześniej takiego odkrycia funkcjonariusze dokonali właśnie w Tuckson. Poznawszy jednak coraz to ciekawsze i wymyślne „przykrywki” dla tego precedensu, jednego można być pewnym- ludzie stojący za takimi operacjami nie cierpią na brak inwencji twórczej i pomysłów im w najbliższej przyszłości na pewno nie zabraknie.

Źródło: www.complex.com