Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Nie pomagała chemioterapia ani radioterapia. Lekarze dali Derynowi maksymalnie 10 lat życia. Matka postanowiła działać. Marihuaną wyleczyła białaczkę syna. Susz kupiła od dilera.

Chłopak był śmiertelnie chory. Nie pomagały żadne zabiegi medyczne – organizm Deryna nie reagował ani na kilkukrotne chemioterapie, ani na radioterapie.

Przez cztery lata nie widać było poprawy. Wkońcu 14-latka umieszczono w hospicjum, gdzie dzieciak zaczął przygotowywać się na śmierć. Jak sam przyznaje, czasami czekał na nią, ponieważ ból, jaki powodowało leczenie, był nie do zniesienia.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

– Pomyślałam wtedy, co mam do stracenia? Nic. On i tak umiera – przyznaje w rozmowie opublikowanej na Independent.co.uk Callie, matka chłopaka. Postanowiła spróbować tego, na co nie zdecydowali się lekarze.

Początkowo Callie starała się o medyczną marihuanę, ale biurokratyczna machina nie zadziałała tak, jak powinna. Matka kupiła więc marihuanę od dilera.

Marihuaną wyleczyła białaczkę syna

Bazując na przepisach w internecie sama sporządziła preparat, który potem podała synowi. Już po półgodzinie widać było pierwsze efekty – dzieciak stał się spokojniejszy, ustąpił ból i lęk.

W trakcie kolejnych dni odzyskał energię i radość życia. Siedemnastoletni dzisiaj Deryn wraca do pełnego zdrowia. Lekarze nie potrafią wyjaśnić, czy nagłe ozdrowienie to wyłącznie zasługa marihuany. Twierdzą, że potrzebne są dalsze badania.

Źródło: planeta.fm

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

4 KOMENTARZE

  1. „Lekarze nie potrafią wyjaśnić, czy nagłe ozdrowienie to wyłącznie zasługa marihuany. Twierdzą, że potrzebne są dalsze badania.” Nie – to zasługa ich zdziwionych min 🙂

Comments are closed.