Mata przyznaje, że za dużo jara i chce coś z tym zrobić…

0
Znany raper Mata przyznał wywiadzie na łamach Wysokich Obcasów, że jara za dużo zioła i chciałby to ograniczyć. - Może przejarałem głowę, ale nie chciałbym rezygnować, tylko ograniczyć i odzyskać kontrolę – przyznaje Michał Matczak.
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Znany raper Mata przyznał wywiadzie na łamach Wysokich Obcasów, że jara za dużo zioła i chciałby to ograniczyć. – Może przejarałem głowę, ale nie chciałbym rezygnować, tylko ograniczyć i odzyskać kontrolę – przyznaje Michał Matczak.

W taki sposób Mata zwierzał się na łamach Wysokich Obcasów psychoterapeutce – dr Marii Banaszak, znanej jako „pani od narkotyków”.

– Za dużo jaram. Trochę się gubię w tym wszystkim i już zaczyna mi to sprawiać problemy w codziennym życiu. Myślałem, że mam nad tym kontrolę, ale doszło do tego momentu, że już nie mam. Uznałem, że chciałbym profesjonalne wsparcie uzyskać. Dlatego przyszedłem – powiedział Mata.

Znany raper zasłynął rok temu z tego, że został zatrzymany przez policjantów za posiadanie konopi indyjskich. Odpowiadał za to przed sądem. Oprócz tego Mata mocno promował w ostatnim czasie temat depenalizacji marihuany.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Źródło: https://www.wysokieobcasy.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja