Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

W ubiegłą sobotę ulicami Warszawy przeszedł Marsz Wyzwolenia Konopi. Oprócz Cannabisnews.pl pojawiło się kilka przedstwicieli mediów głównego nurtu. To dobrze, że o nas piszą ale to wciąż za mało na zmiany w tym kraju.

Dnia 19.05 bieżącego roku odbył się w stolicy Marsz Wyzwolenia Konopi. Coroczny marsz jest organizowany przez stowarzyszenie Wolne Konopie. “Sadzić, palić, zalegalizować”, “Mamy prawo do szczęścia, nie mamy szczęścia do prawa”, “Maszerujemy, bo nas gnębią i okradają” te hasła towarzyszyły maszerującym zwolennikom legalizacji marihuany w Polsce.

Oprócz członków Wolnych Konopi, byli również Liroy, Andrzej Kossakowski, Mestosław z kanału Wiem Co Ćpiem oraz pełen przekrój Polskiego społeczeństwa. Rodziny z dziećmi, ludzie młodzi jak i starsi. Pacjenci medycznej marihuany na wózkach, sportowcy i lekarze.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Odbyły się koncerty Hemp Gru, Włodiego, Kacpra HTA czy JWP. Muzyka i pozytywny vibe unosił się z kilku wozów wyposażonych w głośniki, mikrofony i adaptery.

Marsz przebiegł w pokojowej i przesympatycznej atmosferze pod okiem funkcjonariuszy policji, którym gigantyczna chmura dymu nad tłumem, zdawała się w ogóle nie przeszkadzać. Pozostaje pytanie, czy Policja nadal wierzy w prawo, którego przestrzeganie musi egzekwować.

W ten jeden jedyny dzień, a w zasadzie kilka godzin, w centrum Warszawy można było legalnie palić marihuanę, bez żadnych konsekwencji.

Doszło tylko do jednego zatrzymania – młody człowiek był pod wpływem nieznanych nam środków i alkoholu. Na pewno nie chodziło tu o marihuanę.

Nie zabrakło tam Cannabisnews z kamerą ale, ku naszej uciesze, pojawiła się również Gazeta Wyborcza czy Noizz.pl – to świetnie, że coraz więcej mediów interesuje się problemem źle prowadzonej narkopolityki w naszym kraju.

Relacja wideo CannabinewsTV pojawi się już wkrótce na łamach naszego portalu, tymczasem zachęcamy do zobaczenia jednej z poprzednich relacji.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja