Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Nawet w przypadku otrzymania recepty na medyczna marihuane od lekarza, nie będziemy mogli kupić leku w aptekach.

Ustawa dopuszczająca sprzedaż leków na bazie medycznej marihuany została wprowadzona 4 miesiące temu. Aby surowiec do wytwarzania leku był dostępny w Aptece, firma, która zdecyduje się na import i dystrybucję, musi złożyć wniosek w URPL. Jak podaje Gazeta Prawna, do dzisiaj nie wpłynął żaden wniosek do urzędu.

– Pamiętajmy, że pełen pakiet legislacyjny w tym zakresie mamy od połowy grudnia zeszłego roku. Ustawa weszła w życie 1 listopada 2017 r., potem zostało wydane rozporządzenie wykonawcze, w którym określono wymagania dotyczące treści wniosku i zakresu dokumentacji, która musi być złożona wraz z wnioskiem o dopuszczenie surowca do receptury do obrotu – tłumaczy Grzegorz Cessak, prezes URPL, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Należy uzbroić się w cierpliwość a przede wszystkim pytać w aptekach, domagać się leku od lekarzy. Im więcej ludzi zwróci uwagę na ten problem, tym większe szanse, że ten proces zostanie przyspieszony.

Jak zdobyć receptę na medyczna marihuanę? Zobacz poradnik wideo.

Źródło: ”gazetaprawna.pl”

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

  1. ja nie czekam, przechowuję stuff w fabrycznym opakowaniu po medycznej z kanady, nie mogę się doczekac miny jakiegoś mundura jak to zobaczy

Comments are closed.