Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Medyczna marihuana w „Na Wspólnej” pojawi się już niebawem jako jedyny lek, który może pomóc cierpiącej na padaczkę lekooporną Manii.

Anna Guzik grająca Żanetę, matkę serialowej Manii, zdradziła, jakie będą dalsze losy jej serialowej córki. Jedynym lekarstwem ma dla niej być medyczna marihuana.

Dziewczynka po wypadku motocyklowym trafiła do szpitala ze wstrząsem mózgu. Aby ją ratować, lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej. Mania wróciła do zdrowia, ale pewnego dnia, podczas spaceru, doznała ataku padaczki. – Kontynuujemy wątek choroby Manii, szukamy leku na padaczkę lekooporną – zdradza dalszy ciąg fabuły Anna Guzik.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Dla aktorki to jednak nie tylko scenariusz serialu. – Bardzo się cieszę, że wątek medycznej marihuany został podjęty w serialu. Myślę, że to się zgrywa z pracami nad ustawą w Sejmie, dlatego cieszę się, że podejmujemy ten temat – mówi aktorka.

– Uważam, że jeśli są badania, które potwierdzają, że ten lek działa, to dlaczego mamy go nie używać? Ja nie widzę powodu – przecież wypisujemy receptę dla dziecka, które jest chore i nie widzę miejsca dla nadużywania tego – twierdzi Anna Guzik.

Aktorka twierdzi, że jeżeli ktoś chce nadużywać czegoś, to i tak to zrobi. – Tak samo z alkoholem, który jest dostępny w każdym sklepie. To, że alkohol jest dostępny, nie znaczy, że wszyscy Polacy są alkoholikami – dodaje.

Źródło: superseriale.se.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

1 KOMENTARZ

Comments are closed.