Międzynarodowe Targi Konopi Cannafest, Praga 6-8 listopada 2015

2
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Praga na trzy dni stanie się stolicą konopi indyjskich. Już 6 listopada w czeskiej stolicy rozpocznie się jeden z największych festiwali konopi w Europie, Cannafest.

Jak zapewniają organizatorzy, program jest już dopięty na ostatni guzik. Impreza rozpocznie się w piątek, 6 listopada w hali Incheba Expo Praga Holesovice i potrwa do niedzieli, 8 listopada.

Cannafest
Cannafest

Cannafest 2015 Praga: Program

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W tym roku sporo miejsca w programie będzie poświęconego medycznemu zastosowaniu marihuany. Swoją obecność na panelu eksperckim potwierdził już światowej sławy specjalista w dziedzinie konopi, Lumír Hanus z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie oraz grupa ekspertów z Izraela. Z Polski udział w konferencji zapowiedział dr Marek Bachański, neurolog z Centrum Zdrowia Dziecka oraz Dorota Gudaniec, nazywana matką medycznej marihuany.

Cannafest

Ale również zwolennicy rekreacyjnego używania konopi indyjskich znajdą na Cannafest 2015 coś dla siebie. Na licznych stoiskach zaprezentują się wystawcy oferujący zarówno wszystko, co potrzebne do uprawy konopi indyjskich, m.in. nasiona, nawozy , parowniki, przez sprzęt do konsumpcji, po kosmetyki i odzież z konopi.

Zrelaksujesz się w specjalnych strefach rozrywki. W kultowym już Vapo Lounge sprawdzisz działanie ziół leczniczych w parownikach wszelkiego rodzaju. Wyznaczona zostanie również strefa Rolls and Smoking Chillout Zone, gdzie odpoczniesz przy setach serwowanych przez najlepszych DJ-ów już od godz. 11 do późnego wieczora.

Podczas Cannafest nie zabraknie również dobrego kina. Organizatorzy przygotowali cały zestaw filmów dokumentalnych i fabularnych na temat konopi. Większość z nich pokazywana będzie z angielskimi i czeskimi napisami.

cannafest

Tych, którzy lubią działać, organizatorzy zapraszają na warsztaty. Poznasz techniki przędzenia i ręcznego tkania z konopi, nauczysz się zaplatać najwytrzymalsze, konopne liny, a nawet zobaczysz, jak można wykorzystać rośliny w budownictwie. Na warsztatach kulinarnych z kolei skosztujesz dań i napojów na bazie oleju konopnego.

Po wyczerpującym dniu skorzystaj z masażu olejem konopnym. Zależnie od czasu trwania i rodzaju, masaż będzie kosztował od 7 do 26 euro. Po masażu serwowane będą herbaty. Oczywiście z liści i kwiatów konopi.

Festiwal będzie otwarty każdego dnia od godz. 11. W piątek impreza zakończy się o godz. 19, w sobotę o godz.20, w niedzielę o godz. 18.

Cannafest 2015 Praga: Bilety

Organizatorzy przygotowali dwa rodzaje wejściówek na festiwal. I tak za jeden dzień zapłacimy 150 CZK (ok. 6 EUR) w przedpłacie i 200 CZK w dniu festiwalu. Karnet na całą imprezę kosztuje natomiast 250 CZK (ok. 10 EUR) w przedpłacie i 300 CZK podczas festiwalu.

Osoby niepełnosprawne wchodzą za darmo, podobnie jak dzieci do lat 14 pod opieką rodziców. Bilety można kupić na ticketportal.cz

Cannafest
Cannafest
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

2 KOMENTARZE

    • Może wolałbyś urodzić się na Ukrainie, w Litwie, a może w Japonii, gdzie konopie są wcale nieakceptowane…

Comments are closed.