Najbardziej przypałowe selfie ever!

0
marihuana więzienie i selfie
Oto sławna fotka, którą zrobił Polak w Austriackim więzieniu
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer
GanjaFarmer

Polak potrafi. Marcin Zendarski, polski przestępca odbywający karę w austriackim więzieniu umieszcza na Facebooku selfie z… drzewkiem marihuany.

Mało tego, zdjęcie umieszczone na portalu pochodzi z celi więźnia, który jakimś cudem zdołał przemycić niedozwolony smartfon, dzięki któremu kontaktował się z przyjaciółmi, oglądał programy telewizyjne i w najlepsze surfował po Internecie. Zatrzymany zdołał również przemycić nasiona marihuany, z których wyhodował roślinę w więziennej celi w zakładzie karnym w Garsten, w Austrii. Dumny z wyczynu postanowił pochwalić się znajomym na portalu Facebook, umieszczając selfie z rośliną w tle. Pech chciał, że zdjęcie w trybie ekspresowym obiegło Internet i nie uszło uwadze strażników. W wyniku dokładnego przeszukania wszystkich cel zakładu odnaleziono wiele niedozwolonych substancji, roślin oraz telefonów komórkowych.

Zendarski pozostaje pod specjalnym nadzorem strażników więziennych z uwagi na groźby, jakie dostaje od współwięźniów. Koledzy z celi chcą pewnie tylko podziękować Marcinowi …

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

 

Źródło: Sarah Kerr, metro.co.uk