Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Każdy plantator marihuany uprawiający swoje krzaki chciałby zbierać duży plon – to chyba oczywiste. Nie podlega również dyskusji, że są odmiany marihuany mające większe lub mniejsze predyspozycje do wydania dużego plonu. Oczywiście wiele a może nawet większość leży w rękach growera. Odpowiednia miejscówka, dobra pogoda, dobrze dobrane nawozy do tego szczypta wiedzy i trochę szczęścia to tylko część drogi do sukcesu i zbierania grubych gramów (lub kilogramów) ze swojej uprawy outdoor.

Dziś jednak skupimy się na czynniku, na który możemy mieć świadomy wpływ, czyli kupnie odpowiednich feminizowanych nasionach marihuany, z których wyrosną wielkie krzaki marihuany uginające się pod ciężarem wielkich topów. Dziś skupimy się na dwóch, bardzo popularnych i przez wielu uważanych za bardzo produktywne odmiany marihuany na outdoor – Early Skunk i Easy Sativa. Ale która z nich da większy plon? Przyjrzyjmy się im bliżej.

Nasiona marihuany Early Skunk od Black Diamonds Seeds to wczesna, odporna na trudne warunki atmosferyczne selekcja z rodziny Skunk. Tej samej z której pochodzą takie klasyki jak Skunk #1 czy Super Skunk. Odmiana ta, poza tym, iż daje duże plony odznacza się wyjątkowo mocnym hajem. Bez problemu osiąga 2 metry wysokości a w wyjątkowo dobrych warunkach i przy odrobinie szczęścia z pogodą nawet powyżej 2,5 metra. Nietrudno sobie wyobrazić, ile gotowej marihuany może dać nam takie drzewko. Oczywiście bardzo dużo(!) Nawet niedoświadczony grower nieprzykładający się zbytnio do opieki nad swoją rośliną powinien zebrać 100g z jednego krzewu. Nietrudno więc policzyć, że plantacja, na której rośnie 10 takich roślin da nam aż 1 kilogram suszu. Wystarczy na własny użytek na następny rok nawet tym palącym jointy jak Smok Wawelski.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

tanie nasiona marihuany early skunk black diamond seedsOczywiście średnio lub bardzo doświadczony grower może liczyć na dużo więcej, nawet na 200g czyli dwa razy więcej. Poza dużym plonem Early Skunk odznacza się także intensywnym aromatem, z resztą dokładnie tak samo jak pozostali członkowie jego rodziny. To nie dziwne, ponieważ nazwa Skunk przetłumaczona na Polski dosłownie oznacza skunksa. Jednak zapach tej rośliny w przeciwieństwie do niego jest bardzo przyjemny – słodki, z możliwymi nutami cytrusowymi. Early Skunk od Black Diamonds Seeds produkuje zwarte topy mocno pokryte żywicą dzięki czemu zawdzięczamy jego moc. Odmiana ta nadaje się do zbioru około połowy-końca października, czyli w okresie jeszcze przed załamaniem pogody.

Jest jednak odmiana, która z łatwością pozwala nam osiągnąć jeszcze większy plon przy minimalnym wysiłku. Jest nią Easy Sativa Black Diamonds Seeds . Jak sama nazwa mówi odmiana ta należy do podgatunku sativa. Odmiany o przewadze tej genetyki rosną na prawdę duże, a ich działanie jest wyjątkowo przyjemne.Pobudza, powoduje euforię i wielkiego, szerokiego banana na twarzy. Natomiast pierwszy człon nazwy odnosi się do łatwości uprawy, ponieważ jest to jedna z najprostszych
odmian z której przy minimalnym nakładzie pracy i odrobinie miłości potrafi odwdzięczyć się powyżej oczekiwań przeciętnego plantatora. Tanie nasiona marihuany Easy Sativa od Black Diamonds Seeds posadzone w słonecznym miejscu nawet w rękach amatora może osiągnąć 2.5 metra wysokości. Zaawansowany ogrodnik ma jednak szansę na wyhodowanie prawdziwej choinki – odmiana ta często dorasta nawet do 3,5 metra wysokości.

tanie nasiona marihuany black diamond seeds easy sativa uprawa polskaTak, to nie pomyłka ani błąd z naszej strony. Ta odmiana nawet w naszym klimacie potrafi osiągnąć trzy i pół metra wysokości. Pewnie chcielibyście wiedzieć, ile da się zebrać gotowej marihuany z tak ogromnej choinki? A więc tej wielkości drzewko może dać nam 250g i więcej gotowego do palenia suszu, jednak nie jednokrotnie słyszeliśmy o wynikach różnych ludzi dochodzących do nawet 400g z krzaka. Oczywiście by zebrać tyle topów trzeba już coś wiedzieć o uprawie oraz mieć dobrego spota.

Początkujący natomiast mogą liczyć na plony rzędu 150g o ile nic nie zepsują co jednak przy tej odmianie jest na prawdę trudne. Widziałem już rośliny tej odmiany połamane w połowie sezonu przez burzę, lub obgryzione niemal do gołych łodyg przez sarny które mimo tego potrafiły wydać plony dochodzące do 200g z krzaka. Nasiona konopi Easy Sativa produkują wielkie topy, pokryte żywicą o aromacie od pikantnego (delikatnie pieprzowego) po słodki z delikatnym aromatem lasu sosnowego. Nie jest to co prawda odmiana, która upali nas po buchu jednak dobra lufka już wywoła u nas przyjemny euforyczny haj idealny na imprezę lub wyjście ze znajomymi. Jest to najlepszy wybór na outdoor 2018 jeśli kierujemy się ilością plonu, a także lubimy zioło, po którym nie pójdziemy po chwili spać.

tanie nasiona marihuany easy sativa black diamond seeds uprawa polskaOstatnią bardzo ważną cechą Easy Sativy jest jej wczesny okres dojrzewania – odmiana ta powinna być gotowa do zbioru od końca września do końca października. Ma na to wpływ między innymi pogoda jaka będzie panowała w sezonie jednak bez względu na to okres ten jest raczej standardowym okresem zbiorów outdoor w naszym klimacie więc nie musimy zbytnio się przejmować czy nie będzie to dla naszych roślin zbyt późno.

Podsumowując, jeśli zależy nam na możliwie największym plonie Easy Sativa będzie do tego celu odmianą idealną, jednak nie jest ona totalnym kilerem, więc gdy chcemy połączyć moc z dużą ilością plonu lepszym wyborem będzie dla nas kupno odmiany Early Skunk, która po za dużym plonem uraczy nas także bardzo dużą mocą tak bardzo pożądaną przez większość palaczy.

Nasiona marihuany Easy Sativa i Early Skunk dostępne są w sklepie z nasionami marihuany, który serdecznie polecamy.

Oczywiście pamiętajcie, że uprawa marihuany w Polsce jest zabroniona więc z zazdrością spoglądamy na emigrację, która może bez przeszkód skorzystać z rad zawartych w tym tekście.

Pozdro i z fartem 😉

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja