Następne 5 stanów w kolejce do legalizacji – nasze typy

0
Stany legalizacja
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Szukasz idealnego miejsca na wakacje? A może już planujesz, gdzie przeniesiesz się na emeryturze? Oto lista 5 kolejnych stanów, które naszym zdaniem niedługo pójdą w ślady Kolorado, Waszyngton, Oregon i Alaski i zalegalizują marihuanę rekreacyjną.

California legalizacja1. California

Marihuana medyczna jest tu legalna od 1996r. W listopadzie 2016 ma odbyć się głosowanie nad pełną legalizacją i jak mówią sondaże – prawdopodobnie tak właśnie się stanie. Co więcej, Kalifornia ma wielu przedstawicieli w Kongresie, co może być ważnym czynnikiem prowadzącym do legalizacji na stopniu federalnym.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Maine legalizacja

2. Maine

Wprawdzie tego lata rząd stanowy odrzucił projekt legalizacji, ale mieszkańcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. W 2016 będziemy świadkami referendum w tej sprawie.

Massachusetts legalizacja

3. Massachusetts

Tego lata w stanie Massachusets powstała pierwsza apteka oferująca medyczną marihuanę a mieszkańcy są zdania, że przyszłoroczne referendum w sprawie legalizacji marihuany rekreacyjnej zakończy się sukcesem zwolenników legalizacji. Na to przynajmniej wskazują sondaże.

Vermont legalizacja

4. Vermont

Nazywany Green Mountain State, przydomkiem nawiązującym do Gór Zielonych, Vermont może wkrótce dołączyć do innych “zielonych” stanów USA. Według prognoz Prokuratora Generalnego, już w 2016r.

Nevada legalizacja

5. Nevada

Miałoby to wreszcie jakiś sens, gdyby Vegas – stolica hedonizmu – i cała Nevada zalegalizowały zioło. Mamy nadzieje, że to tylko kwestia czasu…

Źródło: The Single Seed Centre

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja