Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Dwie energetyczne odmiany hybrydowe podbijają serca miłośników marihuany. Mowa tutaj o Descojack i Chocobang. Ich popularność rośnie z dnia na dzień. Co decyduje o ich wyjątkowości? Jakie wykazują działanie? Poniżej znajdziesz garść niezbędnych informacji na ten temat.

Chocobang – aromatyczna hybryda

Hybrydowa odmiana Chocobang to otrzymany przez Delicious Seeds efekt połączenia Chocolope z Apalachian Kush. Taka konfiguracja przekłada się na wyjątkowe walory smakowe i zapachowe, w których można odnaleźć zrównoważone połączenie akcentów cytrynowych i kawowych. Z tak intensywnym i zróżnicowanym aromatem trudno jest się zetknąć w przypadku innych odmian marihuany.

Jeżeli chodzi o właściwości genetyczne tej hybrydy, to mamy tutaj do czynienia z dominującą rolą Sativy (70%), przy zdecydowanie mniejszym udziale Indici. Chocobang działa w sposób energetyzujący, wywołując intensywne uczucie radości. Dlatego może sprawdzić się na różnego rodzaju spotkaniach towarzyskich.

Odmiana wykazuje również pozytywny wpływ w obszarze kreatywności, zwiększając jej poziom.  Początkujący oraz bardziej podatni na działanie THC miłośnicy marihuany, powinni uważać na dość sporą ilość tego kannabinoidu (ponad 26 %).

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Chocobang jest przeznaczona do uprawy indoor (w środku). Proces kwitnienia tej hybrydy to około 70 dni. Charakterystyczne dla Chocobang są mocno oszronione i pełne intensywnego aromatu kwiaty.

Egzotyczny Descojack

Descojack jest efektem połączenia dwóch niezwykle popularnych, wysokojakościowych odmian – uwielbianej przez entuzjastów marihuany odmiany Jack Herer z równie pozytywną w odbiorze odmianą Unknown Kush. O ponadprzeciętności tej hybrydy decydują dostarczane przez nią niezwykłe doznania smakowe i zapachowe.

Smak i zapach Descojack przywodzą na myśl skojarzenia z egzotyczną florą, w której goszczą akcenty owocowe, głównie cytrynowe. Zawartość CBD jest tutaj niewielka. Z kolei THC w tej odmianie to więcej niż 23%, dlatego – podobnie jak w przypadku Chocobang – wskazane jest zachowanie ostrożności.

Jeżeli chodzi o właściwości Descojack, to na początku należy spodziewać się niezwykle energetyzujących doznań, prowadzących do intensywnej euforii. Później natomiast działanie staje się bardziej rozluźniające. Zawartość Sativy w tej odmianie to około 60%.

Plony Descojack są stosunkowo duże (od 300 do 450 g), a kwiaty tej odmiany cechują się ponadprzeciętną ilością trichomów, które bogate są w kannabinoidy. Kwitnienie Descojack trwa około 10 tygodni. Odmiana osiąga średnią wysokość – mniej więcej do 150 cm.

 

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja