Nowość w sklepach z ziołem: Słabsza maryśka dla początkujących

0
ciastka i cola z marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

DENVER. Sprzedawcy rekreacyjnej marihuany robią ukłon w stronę tych zaczynających przygodę z ziołem oferując specjalnie dla nich cały zestaw żywności marihuanowej o słabszym działaniu, dzięki której każdy mało doświadczony klient znajdzie dawkę, której nie pożałuje.

Krok ten jest tym samym dla branży marihuanowej czym dla przemysłu monopolowego jest promocja piwa i wina obok alkoholi wysokoprocentowych: whiskey czy wódki. Nie oczekujmy, że ktoś, kto po raz pierwszy przystawił kieliszek do ust wypije od razu butelkę Johnnie Walkera za jednym posiedzeniem. Tak samo jest z ziołem.

W ofercie znajdziemy też napoje gazowane z dodatkiem marihuany nawet 15 razy słabsze niż najpopularniejsze napoje ”z wkładką” znanych firm oraz lekkie ”Rookie Cookie” – ciasteczka z marihuaną dla osób, które tego typu wyrobów próbują po raz pierwszy.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Specjaliści od marketingu twierdzą, że branża stara się po prostu umyć ręce od wszystkich zgłoszonych przypadków, w których ludzie zaniemogli po spożyciu zioła. Producenci zrobią dużo, by przypodobać się nowym, potencjalnym klientom, którzy nierzadko mieliby ochotę spróbować, ale mają obawy przed silnymi skutkami jadalnej marihuany.

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja