Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Policjanci z Rzeszowa i Gorzowa Wielkopolskiego zlikwidowali plantację marihuany. Zabezpieczono ponad 300 roślin i 30 kg marihuany.

Funkcjonariusze z wydziałów kryminalnych lubuskiej policji obserwowali grupę przestępczą, zajmującą się produkcją konopi indyjskich, od wielu miesięcy. W wyniku ich działań doszło do zatrzymania czterech mężczyzn.

Do zorganizowanej akcji doszło w czwartek. Antyterroryści Z Rzeszowa i Gorzowa Wlkp weszli jednocześnie do dwóch mieszkań oraz budynku znajdującego się w Kostrzynie nad Odrą.

Plantacja była w specjalnie przygotowanej do uprawy hali. Zabezpieczono 312 roślin oraz 30 kilogramów gotowego suszu. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonego towaru wynosi blisko 2 mln złotych. Zabezpieczono także 400 pustych doniczek po ściętych roslinach. Sprzęt uprawowy, który również zabezpieczono, jest wart ponad 250 tys. złotych.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Zatrzymano do tej sprawy czterech mężczyzn, w wieku od 35 do 46 lat, którzy usłyszeli zarzuty posiadania i wytwarzania narkotyków. Dwóch z nich odpowie za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Źródło: ”policja.pl”

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja