Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Policja kryminalna z Katowic zlokalizowała niewielką uprawę marihuany. Interesujący jest fakt, iż plantacja znajdowała się na dachu a funkcjonariusze odkryli ją za pomocą drona. Za uprawę 59 roślin o posiadanie 180 gramów suszu, zatrzymanemu mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

Wielki brat widzi wszystko.

Wizyta kryminalnych z katowic była dużym zaskoczeniem dla 48 latka. Na terenie zamieszkałej posesji prowadził ukryta na dachu uprawę konopi indyjskich. Lokalizacja budynku, na dachu którego rosły rośliny była prawie idealna do uprawy “magicznego ogródka”. 59 krzaków marihuany nie były widoczne zarówno z zewnątrz, jak i z samego podwórza. Mogło ją dostrzec jedynie oko boskie i …..policyjny dron. Policyjny dron wykrył plantację na dachu w jednego z budynków w Katowicach.

Plantacja w centrum miasta.

Operator drona podejrzewał, że może to być coś więcej niż kilkadziesiąt drzewek zakupionych na promocji w  ikei. Podejrzenia śledczych okazały się słuszne – w doniczkach znajdowało się 59 krzewów konopi indyjskich. Policjanci zatrzymali 48-latka. Oprócz wspomnianych roślin, zabezpieczono na terenie zamieszkałej posesji 180 gramów suszu roślinnego, który trafił do ekspertyzy oraz amfetaminę.

Policyjny dron wykrył plantację na dachu w jednego z budynków w Katowicach.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

Za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz paserstwo mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Nam po raz kolejny nasuwa się pytanie. Ile to znaczna ilość marihuany? Na ten temat wypowiedział się Mops w jednym ze swoich odcinków programu WeedWeek.Policyjny dron wykrył plantację na dachu w jednego z budynków w Katowicach.

Zachęcamy do wypełnienia petycji mającej na celu określenie ile to jest nieznaczna ilość marihuany. Bez jasno określonej tabeli wartości granicznych bardzo trudno o jednoznaczne wytyczne postępowania dla organów ścigania w Polsce.Policyjny dron wykrył plantację na dachu w jednego z budynków w Katowicach.

Postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Katowicach. Poniżej materiał wideo z policyjnej kamery:

 

 

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja