Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana
Medyczna Marihuana

Ogromna plantacja marihuany pod Skierniewicami została odkryta przez tamtejszą policję. Uprawą prawdopodobnie zajmowali się Polacy i Wietnamczyk.

Na terenie jednego z gospodarstw w powiecie, w jednej z ogromnych hal, policja znalazła pięć pomieszczeń przystosowanych do uprawy konopi indyjskich.

Wyposażone były w wentylatory, lampy i filtry węglowe. Obok leżały nawozy i spory zapas ziemi. Krzewy znajdowały się w różnych fazach wzrostu – od sadzonek po rośliny o wysokości ok. 70 cm z wykształconym kwiatostanem.

growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox
growshop, growbox

W pomieszczeniach znajdowało się również wiele donic z obciętymi już roślinami. Wygląda na to, że uprawa istniała w tym miejscu od dawna.

Według policyjnych szacunków, z roślin można było uzyskać ok. 51 kg marihuany o wartości ok. 1,5 mln zł.

Przy uprawach pracował 40-letni ogrodnik, obywatel Wietnamu. Jedno z pomieszczeń było zaadaptowane na jego mieszkanie. Zatrzymano również właścicieli posesji, małżeństwo – 52-letniego mężczyznę i 46-letnią kobietę. Całej trójce grozi do 8 lat więzienia.

Źródło: skierniewice.naszemiasto.pl

Promocja
Promocja
Promocja
Promocja

3 KOMENTARZE

  1. mam nadzieję, że tacy jak radziwił staną niedługo przed sądem i tenże sąd będzie tak samo bezwzgledny jak ten skur…….

Comments are closed.